1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. شهدای غزه از ۲۳ هزار نفر…

شهدای غزه از ۲۳ هزار نفر فراتر رفت

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

مهر: خبرنگار الجزیره و رسانه های فلسطینی اعلام کرد که جنگنده ها و نظامیان صهیونیست صبح امروز دوشنبه به مناطق مختلف حمله کردند و تعدادی فلسطینی را دستگیر کردند و همزمان حملات هوایی به نوار غزه ادامه دارد.

مقاومت اسلامی حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از شهادت «وسام حسن الطویل» (حاج جواد) از فرماندهان میدانی مقاومت در منطقه «خربه سالم» (جنوب لبنان) خبر داد.

متن بیانیه حزب الله لبنان در این خصوص به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

{در میان مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا عهد بسته بودند وفا کردند. و از آنان کسانی هستند که محبتشان برآورده شده است و از آنان کسانی هستند که منتظرند و با کوچکترین تغییری آن را تغییر نداده اند} – خدای متعال راست گفته است. بزرگ

مقاومت اسلامی حزب الله لبنان در سوگ شهادت سردار مجاهد «وسام حسن طوال» (حاج جواد) در شهرک خرب سالم در جنوب لبنان که در راه قدس به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته 17 جنایت و کشتار دیگر مرتکب شد که طی آن 249 نفر شهید و 510 نفر مجروح شدند.

همچنین وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که مجموع شهدای غزه از آغاز جنگ در هفتم اکتبر تاکنون به 23 هزار و 84 نفر و مجروحان به 58 هزار و 926 نفر رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *