1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. فرصت ۲ ماهه به وزیر بهداشت…

فرصت ۲ ماهه به وزیر بهداشت برای جذب پرستاران

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از خانه ملت، در جلسه علنی امروز – سه شنبه 19 آذرماه – شورای اسلامی شهر و در جریان طرح سوال از رمضانعلی. سینگدوینینماینده مردم گرگان و آق قلا و 66 نماینده وزیر بهداشت با توجه به اینکه چرا علیرغم تلاش پرستاران و کادر درمانی وقت پاندمی قول کرونا برای جذب پرستار و تغییر وضعیت کادر درمانی، وزارت بهداشت تعدیل کادر بیمارستانی و عدم تمدید طرح پرستاران را داد.آه تو به او داده شد.

سینگدوینی وی در این خصوص گفت: برای بودجه دو ماه فرصت می دهیم ۱۴۰۳ و از طریق سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی نسبت به تحقق موارد مطروحه اقدام شود.

سلمان اسحقی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان شورای اسلامی نماینده گرگان و آق قلا در تشریح این گزارش از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرسید: در اجرای ماده 207 آئین نامه شورای اسلامی، سوال فوق در جلسه رسمی دی ماه ۱۴۰۱ در کمیسیون با حضور اعضای کمیسیون، نماینده سوال کننده پس از استماع اظهارات طرفین و با توجه به اینکه نماینده سوال کننده از پاسخ وزیر بهداشت، درمان و پزشکی قانع نشد. آموزش و پرورش، کمیسیون قلمرو موضوع را ملی تشخیص داد و مستند به بند 3 ماده 207 است. آئین نامه در مجلس شورای اسلامی گزارش سوال برای اعلام مجموعه در اولین جلسه علنی ارسال می شود.

محمدباقر قالیباف، رئیس شورای اسلامی وی در تشریح صحبت های نماینده گرگان گفت: بخشی از این موضوع در حوزه وزارت بهداشت و درمان و بخشی در سازمان امور استخدامی کشور است. امیدواریم حقوق پرستارانی که زحمات زیادی کشیده اند در این مدت دو ماهه احقاق شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *