1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. مصطفی راغب: نگران فالورهایم نیستم امام…

مصطفی راغب: نگران فالورهایم نیستم امام حسین (ع) خودش برکت می‌دهد

مصطفی راغب: نگران فالورهایم نیستم امام حسین (ع) خودش برکت می‌دهد

خواننده موسیقی پاپ کشور گفت: چه لذتی بالاتر از این که هر ماه محرم در هیئت های یزد با آن همه شور و شوق 10 روز صدایم را به امام حسین (ع) تقدیم می کنم.

به گزارش همشهری، مصطفی راغب خواننده موسیقی پاپ در همایش معنوی «نشانه ارادت» در پاسخ به سوال رسالت بوذری مبنی بر اینکه ارادت شما به امام حسین (ع) از کجاست، گفت: چشمانم را باز کردم و در یک خانواده بزرگ مذهبی دیده می شود. من شدم

راغب درباره اعتقادات خود به دستگاه امام حسین (ع) گفت: پدرم سال ها از وزرا و مداحان بود. او قاری این سرزمین بود. ما افتخار می کنیم که سر سفره امام حسین بزرگ شده ایم. اگر مردم به ما احترام می گذارند فقط به خاطر دستگاه امام حسین (ع) و اهل بیت است. از کودکی برای امام حسین (ع) می خواندم و قاری قرآن هم بودم. چه لذتی بالاتر از این که هر ماه محرم در هیئت های یزد با آن همه شور و شوق 10 روز از صدایم تقدیم امام حسین (ع) می شود.

این خواننده در پاسخ به این سوال که بسیاری از هنرمندان ما که معتقد به نظام امام حسین (ع) هستند، دوست ندارند این احساسات را آشکارا بیان کنند، آیا از ابراز آن نمی ترسید؟ گفت: نه، در ابتدا دیدم که هوادارانم پاسدار بودند و خواندن من را نفاق دستگاه امام حسین (ع) می دانستند. من اصلاً ترسی از دست دادن مریدان نداشتم و می‌گفتم خود امام حسین برکت می‌دهد. تنها نگرانی من با شرکت هایی که با آنها کار کردم این بود که به آنها اجازه بدهم نظر خود را بیان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *