1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. عکسی زیرخاکی «منوچهر هادی» در کنار…

عکسی زیرخاکی «منوچهر هادی» در کنار «جواد افشار»

منوچهر هادی 26 سال پیش در سریالی به نام «سوانه الاشک» با جواد افشار همکاری کرد و حالا پس از سال ها جدایی، مسیرهای این دو کارگردان از یکدیگر جدا شده است. منوچهر هادی اخیرا سریال «نیسان آبی» و جواد افشار سریالی به نام «گاندو» ساخته اند.

به گزارش ایسنا، سریال «بیوگرافی های عراق» به کارگردانی جواد افشار و نویسندگی حمید نعمت الله در سال ۱۳۵۷ از شبکه یک سیما پخش شد.

منوچهر هادی با انتشار تصویری از روزهای ساخت این سریال که به 26 سال پیش برمی گردد به حضور خود در کنار جواد افشار اشاره کرد و یادآور شد که با این پروژه همراه بوده است. اما این دو کارگردان در سریال سازی مسیرهای متفاوتی را طی کردند و پروژه هایی را به دست گرفتند که فضای کاملا متفاوتی داشتند.

جواد افشار در طول دوران فعالیت خود هم در تلویزیون و هم در سینما حضور داشته است. با این حال او را باید بیشتر یک کارگردان تلویزیونی دانست زیرا بیشتر کارهایش تلویزیونی است. سریال های آنام، گاندو، برادر، کیمیا، مادرانه، روز سی ام، روزهای زیبا، جابربن حیان، روز رفتن و پول کثیف از آثار افشار است.

«ناریا» آخرین ساخته جواد افشار است که فیلمبرداری آن یک سال دیگر به پایان می رسد.

منوچهر هادی همچنین تهیه کنندگی مجموعه های تلویزیونی عاشقانه و دلدادگان، خذاف بچه و خوب بد زشت را برای تلویزیون و کارگردانی نیسان بلو 1، دل و نیوکمپ را برای شبکه تلویزیونی خانگی در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *