1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. حمله اسرائيل به خودروی اعضای حزب‌الله؛…

حمله اسرائيل به خودروی اعضای حزب‌الله؛ جروزالم پست: «هدف اصلی» کشته نشد / العربیه می گوید در این حمله، عضو یگان حفاظت از شخصیت‌های حزب‌الله شهید شده

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

روزنامه اسرائیلی جروزالم پست نوشت که یکی از اعضای حزب الله لبنان که هدف اصلی حمله اسرائیل بود کشته نشده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی روز یکشنبه گزارش دادند که یک پهپاد اسرائیلی یک خودرو را در روستای کفرا در جنوب لبنان هدف قرار داد.

به گزارش جروزالم پست، العربیه و الحدث گزارش دادند که حمله به این روستا که در 10 کیلومتری مرز لبنان با اسرائیل قرار دارد، موفق به کشتن هدف اصلی عملیات نشد.

به گزارش جروزالم پست، رسانه های عربی گزارش دادند که فادی سلیمان یکی از فرماندهان ارشد میدانی حزب الله است که از حمله پهپاد جان سالم به در برده است.

رسانه های اسرائیلی نوشته اند که در این حمله دو دستیار وی کشته شدند که یکی از آنها فضل سلیمان نام دارد. گزارش شده است که وی از اعضای خانواده فادی سلیمان و از اعضای حزب الله بوده است.

منابع العربیه گزارش دادند که هویت فردی که در شهرک «کفره» در جنوب لبنان به شهادت رسید «فضل سلیمان» از یگان حفاظت شخصیت حزب الله است.

این حمله پس از آن صورت گرفت که حزب‌الله لبنان بامداد یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهایش به پایگاه اسرائیلی «بارنیت» در مرز لبنان با موشک حمله کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *