1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. برگزاری برنامه‌های ایام الله دهه فجر…

برگزاری برنامه‌های ایام الله دهه فجر با محوریت جهاد تبیین

برگزاری برنامه‌های ایام الله دهه فجر با محوریت جهاد تبیین

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، محمدرضا جانشاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان صبح امروز – دوشنبه دوم بهمن ماه – در هماهنگی ویژه جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر استان ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و تسلیت شهادت مستشاران سپاه در سوریه، گفت: برنامه های ایام الله دهه فجر بسیار حائز اهمیت است زیرا پیروزی انقلاب اسلامی است. انقلاب اسلامی حرکتی کم نظیر در جهان بود، لذا بر گسترش و تکریم این راه روشن تاکید داریم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی حکومت را تحت حاکمیت خداوند متعال تشکیل داد و این تنها حکومتی در جهان است که این ویژگی را دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گویای این واقعیت است، از این رو نسل های ما باید بدانند چه شد، انقلاب ارزان و سریع به دست نیامد، بلکه خون جوانان ماست. و مردم در جریان است. تا انقلاب اسلامی پیروز شد.

جان نشاری خاطرنشان کرد: پس از فتنه سال گذشته که دشمنان به دنبال براندازی نظام بودند اما به فضل الهی منویات مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم جمهوری اسلامی ایران همچنان پابرجاست. در این شرایط باید نشان دهیم که قدرت نظام نسبت به گذشته بیشتر شده است.

وی ضمن تاکید بر نمایش حضور همه مردم در ایام الله دهه فجر گفت: باید نشان دهیم که مردم نه خسته هستند و نه از نظام اسلامی روی گردان هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: برنامه ریزی برای ایام دهه فجر باید عملیاتی، متمرکز، دقیق، موثر و توام با جهاد باشد.

جان نشانی تاکید کرد: مسئولیت برگزاری برنامه های دهه فجر با فرمانداران و ستادی است که در هر شهرستان تشکیل می شود.

وی ادامه داد: همه دستگاه ها و مردم باید در برگزاری برنامه های ایام ده روز نقش داشته باشند و برنامه ها به صورت عمومی برگزار شود.

جان نصاری تصریح کرد: محور برنامه ها جهاد تبیین است و دستاوردهای نظام اسلامی باید به خوبی و هنرمندانه بیان شود و از میان دستاوردها هویت ملی و اقتدار جمهوری اسلامی در اولویت قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افزود: همچنین ضرورت مشارکت همه مردم در انتخابات تبیین شود.

وی تاکید کرد: گرامیداشت 12 بهمن، گلزارهای قبور شهدا و راهپیمایی 22 بهمن باید باشکوه و معنادار برگزار شود.

جان نشانی افزود: تبلیغات محیطی، آذین بندی محلات و ادارات و جشن های محلی نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: همگانی سازی به عنوان گفتمان اجرایی قالب در برنامه های یوم الله دهه فجر عینیت می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *