1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. عذرخواهی الیور استون از سازندگان فیلم…

عذرخواهی الیور استون از سازندگان فیلم باربی؛ ناآگاهانه صحبت کردم

الیور استون قبل از تماشای فیلم «باربی» از اظهار نظر درباره آن عذرخواهی کرد و برای این فیلم در اسکار آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ایسنا، الیور استون به دلیل انتقاد از فیلم پرفروش «باربی» ساخته گرتا گرویگ به عنوان «بیهوده» و بخشی از روند نوزادی شدن هالیوود عذرخواهی کرد و گفت که اکنون این فیلم را به دلیل اصالت و مضامینش تحسین می کند.

استون در مصاحبه ای با روزنامه سیتی AM در ژوئن 2023، کمی قبل از اکران فیلم “باربی” گفت: “رایان گاسلینگ وقت خود را تلف می کند اگر این کار را برای پول انجام دهد.” او باید فیلم های جدی تری بازی کند، نباید بخشی از این کودکانه هالیوود باشد.”

با این حال، استون در پستی در صفحه توییتر خود گفت که “در آن زمان فیلم “باربی” را ندیده بود و اطلاعات کمی در مورد پروژه فراتر از عنوان داشت.

وی ادامه داد: در تیرماه توانستم باربی را در یک سالن سینما ببینم و از این فیلم به خاطر اصالت و مضامینش قدردانی کردم. فکر می کنم رویکرد فیلمسازان با آن چیزی که من انتظار داشتم متفاوت بود. من عذرخواهی می کنم که نادان صحبت کردم. موفقیت این فیلم در گیشه روحیه تجارت سینما را بسیار تقویت کرد که مورد استقبال قرار گرفت. برای گرتا گرویگ و کل تیم باربی در اسکار آرزوی موفقیت می کنم.”

فیلم “باربی” در 8 رشته از جمله بهترین فیلم نامزد اسکار 2024 است.

الیور استون کارگردان، نویسنده و تهیه کننده ضد جنگ است که با کارگردانی یک سری فیلم درباره جنگ ویتنام به شهرت رسید و برنده سه جایزه اسکار شده است.

جوخه (1986)، متولد چهارم ژوئیه (1989) و بهشت ​​و زمین (1993) سه گانه معروف او هستند که هر کدام جنبه متفاوتی از جنگ را به تصویر می کشند، وال استریت، پلوتو و قاتلان بالافیترا» نیز از دیگر آثار برجسته محسوب می شود. این کارگردان آمریکایی

او در سال 1978 برای فیلم « قطار سریع السیر نیمه شب » برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شد و برای کارگردانی فیلم های «پلایتون» (1986) و «متولد چهارم ژوئیه» (1989) برنده دو جایزه اسکار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *