1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. کسی نباید امنیت روانی مردم را…

کسی نباید امنیت روانی مردم را با اخبار دروغ و شایعه مخدوش کند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، احمد وحیدی امروز _بیست و هفتمین بهمن- در همایش بزرگ مسئولان انتخابات حوزه انتخابیه اصفهان که با شعار «مردم، انتخابات، سلامت» در ورزشگاه پیروزی برگزار شد، با اشاره به اعیاد شعبانیه گفت: تقارن انتخابات بزرگ ما با ایام ولادت حضرت بقیه الله(عج) که اساس انقلاب ماست». ظهور او توفیق بزرگی است و منتظران ظهور کسانی هستند که انقلاب اسلامی را با جان و دل ایجاد کنند، پاسداری کنند و ادامه دهند و آن را به سر منزل مقصود برسانند.

وی با بیان اینکه آرای اولیاء با حضور ارزشمند خود در انتخابات امسال گامی در جهت تحکیم نظام برداشته می شود، تصریح کرد: مجلس خبرگان رهبری نمونه بسیار خوبی از رابطه جمهوری و اسلام نظام است و تداوم حرکت صالحین در میدان و به خانه آوردن آنان هدف است و مجلس شورای اسلامی نیز نوید رسیدن به هدف را با تکامل رو به جلو خواهد داد.

وزیر کشور، اصفهان عزیز، سرافراز، شهید پرورش دهنده و فرهنگ کانون را که مظهر ایستادگی و پایداری و حرکت و تلاش است خواند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرافراز این استان به ویژه شهدای خرازی حاجیاشرفی اصفهانی و میثمی گفت: همه شهدای اصفهان ستاره های درخشان هستند، راه شهدا در این استان حماسه ها را دنبال می کند و این راه بار دیگر در انتخابات خود را نشان می دهد. جشن 15 شعبان به برگزاری جشن 11 اسفندی می انجامد که برای ایرانیان عزت و سربلندی به ارمغان می آورد و به ایرانی قدرتمند و اوج می رسد.

وی تاکید کرد: در چنین شرایطی حافظ این امانت بزرگ انتخاباتی شدید; امروز حدود یک میلیون نفر در کشور اعم از نیروهای اجرایی و انتظامی آماده برگزاری انتخابات هستند و حماسه بزرگ را مردم رقم خواهند زد.

وحیدی با اشاره به شرایط بحرانی منطقه و جهان بیان کرد: ما بر اساس اتفاقات دنیا در شرایط حساسی قرار داریم و تمام توجه ما به ملت بزرگمان است چرا که راه جدیدی را برای همه اعلام کرده ایم. راه توجه به اراده مظلوم و مستضعف است. بخشش.

وی ادامه داد: امروز حرکت عظیم انقلاب اسلامی برانگیختن مستضعفانی است که خداوند اراده کرده آنها را وارث جهان قرار دهد. این انقلاب برخاسته از ندای مستضعفان و مستضعفان تاریخ است و با صدور پیام خود، پایه و اساس حرکت مستضعفان برای احقاق حقوق خود در جهان است و بر این اساس، گلهای مقاومت و آزادی است. از نو در جهان ایجاد شده اند تا اراده مردم را برای رسیدن به اوج تقویت کنند. برای استکبار ستیزی و دفاع از مظلوم.

وزیر کشور با گرامیداشت یاد و خاطره مردم مقاوم غزه و لبنان با بیان اینکه امروز تقابل دو جبهه در غزه به وضوح نمایان است، افزود: درود بر حزب الله قهرمان و سرور مقاومت که در مقابل دشمن ایستادگی کرد. و مظلومیت رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی. درود بر گروه های مقاومت عراق که از حمایت از غزه دریغ نمی کنند و شرم بر حامیان ظالم و کشورهای آمریکایی، انگلیسی و اروپایی که به رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه کمک می کنند، و شرم بر کسانی که هنوز آنها را ادامه می دهند. روابط اقتصادی، سیاسی و نظامی خود را با رژیم جعلی غاصب صهیونیستی حفظ کرده اند.

وی تاکید کرد: ایران قوی نیازمند مجلس قوی است و مجلس قوی با مشارکت قوی محقق می شود و چشم دشمنان می شود و همه مردم با غیرت در این جشن ملی شرکت می کنند.

وحیدی خطاب به دست تمرین‌کنندگان انتخابات گفت: شما امین هستید و مسئولیت سنگینی بر عهده گرفته اید شناسه که حق با رهبر معظم انقلاب است مردم آنها دانسته اند و ملت ما هم می فهمد که درست است مردم یعنی چقدر موضوع حساس و مهم است، این یعنی سلامت انتخابات یعنی باید به رای مردم آن طور که هست رسیدگی شود و به هیچ وجه رای دادن تحمیل نشود. سلامتی یعنی رسیدگی به رای مردم که یکی از وظایف شماست، چند نامزد نیز در این زمینه موثر هستند و می توان گفت نقشی مثلثی است که طرفین آن مردم، مجریان و داوطلبان هستند که با با هماهنگی خوب، می توان به سلامت انتخابات در جمهوری اسلامی ایران دست یافت.

وی در خصوص امنیت انتخابات تاکید کرد: امنیت یعنی اینکه همه بدون دغدغه و به دور از ناامنی جسمی و روحی در انتخابات شرکت کنند چرا که دشمن تلاش مذبوحانه ای برای ایجاد اغتشاش برای مردم دارد و فکر می کند با اغتشاشاتی مانند موضوع اختلال در سیستم سوخت رسانی و پمپ بنزین ها می تواند مردم را از حضور در صحنه منصرف کند اما حضور مردم در 22 بهمن امسال علیرغم همه تلاش های دشمنان به طور میانگین 20 درصد افزایش یافت که نشان می دهد مردم حضور دارند. حامیان و وفادار به انقلاب هستند و پس از گذشت 45 سال هنوز در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده اند.

وزیر کشور ادامه داد: دشمنان جاهل ما فکر می کنند با این کارها می توانند مردم ما را ناامید کنند در حالی که فقط در اصفهان 24 هزار شهید تقدیم انقلاب شد، روزی 370 شهید را در این شهر تشییع کردند و روزی دیگر حتی بدون سر تعظیم به خود. افراد بیشتری را به جبهه ها فرستاد تا ابروی خود را بالا ببرند.

وی گفت: هیچکس با اخبار و شایعات کذب امنیت روانی مردم را بر هم نزند، امروز زمینه رقابت بسیار خوبی وجود دارد، 15 هزار نفر برای شورای اسلامی تصویب شده اند. هستند که بی سابقه است، این افراد از اقشار مختلف جامعه هستند، به طوری که حدود 1100 استاد دانشگاه، 250 پزشک، 1700 فرهنگی، 400 قاضی و وکیل و 1700 زن در این گروه حضور دارند که میدان رقابت است. آنها آماده میشوند.

وحیدی تاکید کرد: هر کدام از این افراد باید ایده، فکر و برنامه خود را بگویند و مردم انتخاب کنند و بر اساس ایده برای حل مشکلات مرحله مسابقه، افراد در این مرحله زمینه ای دارند که باید آن را بپسندند و انتخاب کنند.

وی ادامه داد: یکی از سیاست های اعلام شده انتخابات این است که مردم کاندیداها را بشناسند که کار صدا و سیما برای معرفی کاندیداها به مردم بسیار ارزشمند است و برخی می گویند رقابت وجود ندارد. ، اینطور نیست، بلکه رقابت بین 73 حزب ملی و 30 حزب است. استان و 20 ائتلاف ایجاد می شود.

وزیر کشور افزود: شرم آور است کسانی که تبلیغات منفی می کنند چون در هر دوره ای رقابت وجود داشته است و الان هم رقابت زیاد است و همه اینها باعث مشارکت گسترده می شود. همه ما در قالب مجریان و کسانی که باید اعتماد مردم را برای پای صندوق ها جلب کنیم باید تلاش کنیم.

او از جوانگرایی استانداری اصفهان در انتخاب کارگزاران است اجرایی وی با تشکر از انتخابات گفت: روز جدیدی در پیش داریم، باید کمرمان را برای یک نقطه عطف جدید و حرکت رو به جلو ببندیم، امروز یکی از جهادها جهاد در شرکت در انتخابات است و همانطور که داریم با حضور مردم در جشن های مختلف، این بار دیگر شاهد حضور آنها خواهیم بود.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *