سارقان ۵۰ میلیاردی طلاجات دستگیر شدند

سارقان ۵۰ میلیاردی طلاجات دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، هادی کیانمهر گفت: در پی سرقت بیش از پنج میلیارد تومان طلا از منزل یکی از شهروندان در یکی از محله های شاهین شهر در سال گذشته، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در جریان است. برنامه کار. آگاهی پلیس از این فرمان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی و جمع آوری سرنخ های موجود در کمتر از چند روز سارقان که دو نفر با سابقه شهرستان بودند شناسایی و مشخص شد متهم پس از سرقت به مکان نامعلومی متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه بیان می کند: کارآگاهان پلیس آگاهی که در تلاش برای دستگیری متهم فراری بودند، از سوی ماموران آگاهی خود از حضور مجدد سارقان در شاهین شهر و ناپدید شدن آنها در پاتوق جنایی در یکی از محله ها مطلع شدند. این شهرستان و صبح امروز پس از هماهنگی قضایی هر دو متهم به همراه پنج شرور دیگر در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

کیان مهر با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی بر عزم جدی پلیس در برخورد با سارقان و اخلالگران امنیت عمومی تاکید کرد و افزود: شهروندان با رعایت تذکرات پلیس و مشاهده موارد مشکوک فرصت را از سارقان سلب کنند. در سطح محلی از طریق شماره 110 تماس بگیرید و موضوع را به پلیس گزارش دهید.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *