گذرنامه عراق تا چندسال اعتبار دارد؟ + جزئیات

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، سردار منتظرالمهدی نحوه درخواست و دریافت گذرنامه زیارتی تشریح انجام داد

او در این بار وی با تاکید بر آمادگی پلیس برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی تصریح کرد: گذرنامه های زیارتی تا 5 سال اعتبار دارند و نیازی به تمدید ندارند.

منتظرالمهدی وی در خصوص نحوه درخواست گذرنامه زیارتی گفت: متقاضیان برای صدور گذرنامه جدید تنها از طریق اپلیکیشن «مرد پلیس» به نشانی «police-man.ir» مراجعه کنند و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

وی افزود: افرادی که گذرنامه آنها منقضی شده است می توانند از طریق دفاتر پلیس +10 و اپلیکیشن «پلیس من» نسبت به دریافت گذرنامه جدید اقدام کنند.

بلندگو فراگا او همچنین گفت که فقط برای اولین بار برای مراجعه به کلانتری 10+ پاسپورت معمولی (رنگ قرمز) می خواهند.

سردار رادان فرمانده انتظامی کشور همچنین در این بار وی بیان کرد: خوشبختانه با فراهم شدن زیرساخت های لازم و تقویت توانمندی ها روزانه 20 هزار جلد به ظرفیت صدور گذرنامه اضافه شده است. به این معنی میزان صدور گذرنامه به حدود 60 هزار جلد در روز رسیده است.

وی با اشاره به اینکه افرادی که به تازگی خواهان دریافت گذرنامه زیارتی هستند، گفت: این افراد می توانند با استفاده از سامانه های مجازی و اپلیکیشن «پلیس من» قسمت گذرنامه را بررسی کنند. انتخاب و بدون نیاز به درخواست حضوری رکورد در اسرع وقت گذرنامه زیارتی با نازلترین قیمت و در کمترین زمان ممکن درب منزل ایشان ارسال خواهد شد.

رادان به مردم توصیه کرد: همشهریان عزیز با مدیریت زمان درخواست خود را برای اخذ گذرنامه به روزهای آخر موکول نکنند زیرا زمان انتظار برای دریافت گذرنامه بستگی به میزان درخواست و زمان باقی مانده دارد.

منبع : به گزارش میهن تجارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *