1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. تبیین نقش شهرداران در برگزاری و…

تبیین نقش شهرداران در برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات

تبیین نقش شهرداران در برگزاری و مشارکت همگانی در انتخابات

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات استانداری اصفهان، محمدرضا جننساری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان روز دوشنبه 27 دی ماه در گردهمایی شهرداران استان گفت: انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود. شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری امسال برگزار می شود. این بزرگترین رویداد سیاسی، امنیتی و اجتماعی پیش روی ملت است که در 11 اسفند برگزار می شود.

وی ادامه داد: این انتخابات نیز مانند دوره های دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است، اما شرایط موجود شرایط را نسبت به دوره های قبل از انتخابات متمایز می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مقام معظم رهبری نیز در سخنان اخیر خود به اهمیت انتخابات پیش رو پرداختند.

وی ادامه داد: بیانات مقام معظم رهبری خطاب به همه آحاد ملت به ویژه کارگزاران جمهوری اسلامی ایران و افرادی که نفوذ دارند است.

جان نیشاری گفت: بر اساس بیانات امام خمینی (ره) حفظ نظام از البته واجب است؛ حالا شهرداران عنوان شده است کارگزاران نظام اسلامی باید به این امر توجه ویژه داشته باشند و تمام تلاش خود را برای برگزاری و حضور در انتخابات به کار گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به تاثیر انتخابات بزرگ اسفندماه امسال گفت: انتخابات پیش رو اولین انتخابات پس از اغتشاشات و کودتای سال گذشته است و از یک سو درگیر هستیم. در نبرد تن به تن با دشمن حضور باشکوه مردم در انتخابات عنوان شده است مولفه قدرت جمهوری اسلامی ضروری است.

جان نشانی تاکید کرد: حضور مردم در امور مختلف کشور جزء اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. در این شرایط باید حضور باشکوه مردم را به جهانیان نشان دهیم تا دشمن مستاصل شود.

وی خاطرنشان کرد: حمایت و حمایت از اجرای انتخابات با همکاری شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداران محقق خواهد شد، لذا ضروری است شهرداران در برگزاری انتخابات مساعدت لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *