1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. داعش همانند صهیونیست‌ها در غزه، به…

داعش همانند صهیونیست‌ها در غزه، به دنبال کشتار زنان و کودکان بی‌گناه است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز با آقای «رستم امام علی» دیدار کرد. شورا ملی پوش تاجیکستان توسعه روابط تهران و دوشنبه در 2 سال گذشته را مطلوب توصیف کرد و با بیان اینکه توسعه همکاری های پارلمانی مهم و مبنای همکاری های سیاسی و اقتصادی است، بر تقویت و ارتقای سطح فرهنگی نیز تاکید کرد. روابط بین دو کشور. تاکید کرد.

رئیس جمهور همچنین با “تروریسم، جنایت سازمان یافته و مواد مخدروی به عنوان یکی از الزامات همکاری ایران و تاجیکستان و با اشاره به مسائل مشترک دو کشور به عنوان همسایه افغانستان، بر لزوم برخورد فعال همه کشورهای منطقه با تحرکات تروریستی از جمله تاکید کرد. داعش تاکید کرد و گفت: این گروه تکفیری که توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی پرورش یافته است، مانند صهیونیست های غزه به دنبال کشتار زنان و کودکان بی گناه است.

رئیس شورا این تبعه تاجیکستان همچنین با اشاره به افزایش مداوم حجم مبادلات تجاری ایران و تاجیکستان در 2 سال اخیر، ناامنی در منطقه را دغدغه مشترک دو کشور و عاملی مخاطره آمیز برای همکاری های تجاری دانست.

رستم امام علی همچنین با اعلام حمایت کشورش از تشکیل کشور مستقل فلسطین، جنایت صهیونیست ها در به شهادت رساندن بیش از 22 هزار غیرنظامی فلسطینی در غزه را محکوم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *