به گزارش میهن تجارت | آغاز رسمی تولید «پایتخت»

بعدازظهر دوشنبه 27 دی ماه فراخوان انتخاب بازیگر از سوی گروه تولید «پایتخت» منتشر شد تا این پروژه جنجالی رسما وارد مرحله تولید شود.

به گزارش فیلم نیوز، در این فراخوان از خواهران دوقلو که بین 18 تا 26 سال سن دارند دعوت می شود برای شرکت در مرحله تست و انتخاب بازیگران عکس و فیلم خود را ارسال کنند.

در فراخوان منتشر شده، اشاره ای به نقش هایی که قرار است بازیگر زن برای آن ها انتخاب شود، نشده است، اما با توجه به اینکه از خواهران دوقلو درخواست ارسال فیلم و عکس شده است، مشخص است که قرار است یک بازیگر زن از بین آنها انتخاب شود. متقاضیان بازی در نقش سارا و نیکا.

بر اساس فراخوان منتشر شده، خواهران فرقانی اصیل در سری جدید «پایتخت» حضور نخواهند داشت.

خواهران فرقانی پیش از این و در شش فصل قبل در نقش سارا و نیکا بازی می کردند که البته در دو قسمت آخر فصل ششم نقش آنها از سریال حذف شد.

نکته دیگر درباره فراخوان منتشر شده این است که از پایتخت به عنوان «پروژه» یاد می کند و خبری از فیلم یا سریال بودن آن نیست.

اما طبق اخبار و اطلاعات مسئولان سیما قرار است پایتخت در قالب نسخه سینمایی و سریال تولید شود.

در پروژه پایتخت تمامی بازیگران فصل ششم حضور خواهند داشت و به احتمال زیاد دوباره بابا پنجعلی را خواهیم دید. علیرضا خمسه چندی پیش با حضور در برنامه زنده رود حضور خود در فصل جدید پایتخت را قطعی کرده بود.

فیلم-سریال «پایتخت» محصول مرکز سیما فیلم است که به تهیه کنندگی و تهیه کنندگی الهام غفوری برای نمایش در سینماها و از شبکه یک پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *