بازگشت آرامش به بازار خودرو + جدول

به گزارش اگزتان نیوز؛ به گفته فعالان امروز بازار خودرو در ایران، خودروها با نوساناتی در بازار قیمت گذاری شدند و با این شرایط برخی خودروها رشد قیمت و برخی دیگر با کاهش و ثبات در بازار قیمت گذاری شدند.

تغییر قیمت خودرو در بازار امروز در حالی رخ داد که دلار امروز با ثبات بود و به گفته فعالان بازار، با نرخ روز گذشته در بازار معامله شد.

نکته جالب در بازار امروز به قیمت گذاری در خانواده دنا برمی گردد به طوری که «دنا پلاس 6 دنده توربو» رشد 85 میلیونی در بازار داشت و در مقایسه با «دنا پلاس توربو اتوماتAT» در بازار قیمت گذاری شد. با کاهش 83 میلیونی

قیمت محصولات ایران خودرو

از بین محصولات ایران خودرو، قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 510 میلیون تومان قیمت داشت و قیمت نسبت به روز گذشته تغییری نداشت. اما «هایما اس 8 پلاس» که روز گذشته رکورد بیش از 100 میلیونی را تجربه کرده بود، امروز با کاهش 10 میلیونی یک میلیارد و 770 میلیون تومان قیمت داشت. همچنین ارزیابی ها نشان می دهد در میان خودروهای ایرانی، «تارا اتومات وی 2» امروز 5 میلیون افت داشته و 833 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شده است.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین های ایران خودرو امروز، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» 835 میلیون تومان قیمت خورد و افت 85 میلیونی را تجربه کرد، اما «دنا پلاس توربو اتوماتیک» نیز با 83 میلیون افزایش به 915 رسید. میلیون تومان در بازار . همچنین بررسی ها نشان می دهد که امروز پژو «207 دنده ای» بدون تغییر در بازار 685 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *