1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. کشته شدن ۴ نظامی دیگر اسرائیل…

کشته شدن ۴ نظامی دیگر اسرائیل در نوار غزه

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایرنا: در سایه درگیری های مداوم رزمندگان مقاومت با نظامیان رژیم اشغالگر قدس، چهار افسر و نظامی رژیم صهیونیستی در جنوب نوار غزه به هلاکت رسیدند و شش تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری «الجزیره»، ارتش رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه اعلام کرد در درگیری های شب گذشته در جنوب نوار غزه، چهار افسر و نظامی خود کشته و شش تن دیگر زخمی شدند و از جمله آنها، آمار اعلام شده ارتش رژیم صهیونیستی تعداد کشته شدگان از 7 اکتبر به 514 نفر رسیده است.

ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز نبرد طوفان الاقصی هر روز اسامی تلفات نظامی خود را اعلام می کند. اشغال انجام می شود.

آمار و نام سربازان کشته شده توسط رژیم صهیونیستی در جنگ غزه بر اساس دستورالعمل این رژیم منتشر می شود و پس از صدور مجوز ویژه ، و نام های اعلام شده معیار تعداد واقعی کشته شدگان نیست.

رسانه های صهیونیستی گزارش داده اند که تعداد زخمی های اعلام شده توسط ارتش اسرائیل با تعداد ارائه شده توسط بیمارستان های این رژیم بسیار متفاوت است.

رژیم صهیونیستی به مدت 94 روز در قصاص برای حملات “طوفان اوبسا” و جبران شکست آن و متوقف کردن عملیات مقاومت ، 94 روز در حال بمباران نوار غزه است.

در تاریخ 15 اکتبر (7 اکتبر 2023) ، گروه های مقاومت فلسطین عملیات “طوفان اوبسا” را از غزه (فلسطین جنوبی) در برابر مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند و سرانجام پس از 45 روز جنگ و جنگ ، در ماه دسامبر سوم ، 1402 (24 نوامبر 2023) ، آتش بس موقت چهار چهار روزه یا یک استراحت برای تبادل زندانیان بین حماس و اسرائیل ایجاد شد.

این مکث در جنگ به مدت هفت روز ادامه یافت و سرانجام صبح روز جمعه 10 آزار (1 دسامبر 2023) آتش بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات خود را علیه نوار غزه از سر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *