1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. دادگاه گروهک تروریستی منافقین / دو…

دادگاه گروهک تروریستی منافقین / دو گروه تروریستی منافقین و داعش شباهت‌ دارند

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به مجاهدین و همچنین ماهیت این سازمان به عنوان یک شخصیت حقوقی امروز سه شنبه 29 آذرماه در شعبه یازدهم دادگاه کیفری برگزار شد. استان تهران به ریاست قاضی حجت الاسلام دهقانی و مستشاران دادگاه مرتضی ترکی و امین ناصری به صورت علنی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این جلسه دادگاه همسر شهید حجت الاسلام آقامیری فرزند شهید غلامرضا میوهدختر شهید غلامعلی حاجی هاشم، خواهران شهید سید رسول موسوی ابربوکوهدختر شهید محمد فرشی مقدم همسر شهید محمد ابراهیمی جانباز محمدمهدی چیذری فرزند شهید علی صیاد شیرازی همسر شهید محمدعلی آقای رجبی و برادر شهید احمد شفیعی حضور دارند.

حجت الاسلام دهقانی رئیس دادگاه پس از تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی کرمان و شهادت سردار سید رضی موسوی به دست رژیم صهیونیستی، از آغاز پنجمین جلسه اولین جلسه خبر داد. از دادگاه شنیدن کیفرخواست پرونده منافقین.

وی در ادامه از نماینده دادستان خواست تا با حضور در غرفه ، کیفرخواست را بخواند. وازیری ، نماینده دادستان ، قبل از شروع کیفرخواست ، برای حادثه تروریستی در کرمان تسلیت گفت.

معرفی نامزد منافق در انتخابات پارلمانی

عزرا آلاوی Talghani 34 مین متهم در دادگاه است که در مورد جنایات گروه تروریستی مونافکین تحقیق می کند.

در فروردین 1360 به بدنه سازمان منتقل شد و سپس از طرف منافقین کاندیدای شورای اسلامی شد.

عذرا علوی یکی از مقامات عالی رتبه منافقین است که پس از عملیات تروریستی نظامی فروغ جاویدان، معاون عملیات شاخه نظامی شد و مسئولیت عملیات داخل کشور را بر عهده داشت.

در سال 1372 پس از فهیمه معنویت عذرا علوی طالقانی که به عنوان افسر اول گروه انتخاب شد، به عنوان قائم مقام شاخه نظامی منصوب می شود، البته در مقطعی مشارالیها معاون آموزشی سازمان نیز بود.

مسئولیت های قبلی آزرا آلاوی مربوط به مسائل امنیتی این گروه بود و اکنون این شخص درگذشت.

دو شباهت بین گروه تروریستی منافق و داعش

نماینده دادستان گفت: دو گروه تروریستی منافقین و داعش شباهت های زیادی با هم دارند، هر دو گروه تروریستی از عنصر ترورهای کور استفاده می کنند تا تلفات بیشتری از مردم بگیرند برایشان فرقی نمی کند که چه کسی در وحشت کور کشته می شود.

وی افزود: هر دو گروه دارای مواد منفجره با ویژگی مشترک هستند، داعش یک جلیقه انفجاری می سازد و برای گرفتن تلفات آن را پر از گلوله می کند، منافقین علاوه بر استفاده از بمب و شلیک مستقیم از وسایلی مانند سه چرخه نیز استفاده می کنند. مجله تروریستی مجاهد به اعضای این گروه توصیه کرد که از بزرگراه استفاده کنند تا ترکش آن تلفات بیشتری را به همراه داشته باشد.

تربیت تروریست در منافقین / مادرانی که داعش آنها تمرین می کنند

جمیلا ابریشم وی متهم در ردیف 35 دادگاه است که با پرونده گروه تروریستی مفاسین سروکار دارد.

خواهر مهدی ذکر شده است ابریشم و به دلیل فعالیت برادرش، قبل از انقلاب ابراز همدردی گروهک منافقین می شود، مشارالی ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی به همکاری خود با منافقین ادامه دادند و در سال 61 به همراه فرزندان خود (مریم و علی) اکبرزادگان) برای پیوستن به سازمان از کشور فرار می کند.

وی پس از استقرار در پاریس، ضمن عضویت در شورای تروریستی موسوم به مقاومت ملی، با بخش خارجی این گروه تروریستی همکاری می کند. او در حال حاضر مقیم پاریس است و به آلبانی سفر می کند.

سوابق عضویت سایر اعضای خانواده متهم جمیله ابریشم در گروه منافقین:

محمد اکبرزادگان (همسر متهم): از اعضای منافقین بود که در عملیات نظامی – تروریستی فروغ جاویدان در سال 67 شرکت و به شهادت رسید.

علی اکبرزادگان (فرزند متهم): از اعضای نفاق مستقر در آلبانی بود که در اداره اطلاعات و حفاظت مسعود و مریم بود. رجوی فعال است.

مريم اکبرزادگان (فرزند متهم): وی از اعضای نفاق مستقر در آلبانی بود که سابقه عضویت در ستاد تبلیغات این گروهک، شرکت در عملیات تروریستی نظامی فروغ جاویدان به عنوان معاون لشکر 32 و در مسئول مراکز ششم و بیست و یکم مفکین و مدتی نیز به عنوان افسر پرسنل ستاد مرکزی مفکین. شده است.

رهبری تیم ترور امیر سپهبد علی صیاد شیرازی را چه کسی برعهده داشت؟

متهم ردیف سی و ششم دادگاه رسیدگی به جنایات گروهک تروریستی منافقین محمود قاجار غده ها او برادر مریم است رجوی و همسر شهرزادصدر حاج سید جوادی (مسئول دفتر مریم) رجوی) است.

شایان ذکر است محمود قاجار عضدانلو در سال 1352 به گروهک منافقین پیوست و با پیروزی انقلاب اسلامی به همکاری خود با سازمان ادامه داد و سرانجام در سال 1360 از کشور گریخت.

وی در حال حاضر یکی از عناصر کادر مرکزی نفاق و از اعضای شورای موسوم به مقاومت ملی تروریستی است.

محمود قاجار عضدانلو با همکاری نزدیک مژگان پارسایی، یکی دیگر از عوامل اصلی و کلیدی در تشکیل، طراحی، سازماندهی و رهبری تیم ترور امیر سپهبد علی صیاد شیرازی (ملقب به کمال الدین حیدری چمنی ملقب به جلال موسوی و رضا نادری با نام مستعار). عطاالله) و در نتیجه شهادت وی و از نظر حقوقی، قتل عمدی این شهید والامقام محسوب می شود.

فرد نامبرده تحت تعقیب اینترپل است و دارای اعلان قرمز A-468/6-2002 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *