قیمت دلار امروز 19 دی 1402

به گزارش میهن تجارت:


امروز قیمت دلار در افتتاحیه بازارها با افزایش 50 تومانی معامله شد. دلار در هفته گذشته 50 تومان تحمل داشت. معامله گران همچنین احتمال بازگشت قیمت این اسکناس به مراحل پایانی کانال 50 هزار تومانی را مطرح می کنند.به گزارش میهن تجارت، قیمت دلار در اولین معامله نقدی امروز با گپ مثبت باز شد و نسبت به روز دوشنبه 50 تومان تغییر قیمت داشت. اسکناس دلار در روزهای یکشنبه و دوشنبه دچار مشکل شد و امروز با افزایش محدود 50 تومانی در کانال 51 هزار تومان معامله شد. در زمان نگارش این گزارش، دلار 51 هزار و 50 تومان معامله می شود.

قیمت 19 تومان

کارشناسان اقتصادی معتقدند دلار با اخبار مثبت می تواند وارد کانال های قیمتی پایین تری شود و در صورت عدم وقوع چنین خبری، قیمت این اسکناس مجددا افزایش می یابد. در روزهای اخیر با اشاره به موضوع تورم و افزایش تقاضا برای واردات، روند صعودی بازار ارز را پیش‌بینی کرده بودند و به صنایع بالادستی کشور که خود را با دلار گران‌تر وفق داده‌اند، اشاره کرده بودند.

کارشناسان اقتصادی معتقدند دلار تا پایان سال می تواند بین 54 تا 56 هزار تومان در نوسان باشد. آنها این رقم را کمتر از تعداد واقعی اسکناس آمریکا می دانند و محدوده قیمتی 66 تا 68 هزار تومان را قیمت واقعی دلار در نظر می گیرند.

امروز سه شنبه قیمت دلار در بازارهای اطراف افزایش یافت. قیمت دلار سلیمانیه 50 هزار و 830 تومان بود. دلار هرات 100 تومان افزایش یافت و با قیمت 50 هزار و 620 تومان معامله شد. درهم امارات با افزایش 90 تومانی به قیمت 14 هزار و 30 تومان معامله شد.

لازم به ذکر است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادلات طلا و ارز ایران 42 هزار و 926 تومان و حواله دلاری 39 هزار و 528 تومان است.

گزارش های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *