1. صفحه اصلی
  2. »
  3. بورس
  4. »
  5. پیش‌بینی بورس فردا چهارشنبه ۲۰ دی…

پیش‌بینی بورس فردا چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲


بیشتر بخوانید: عرضه 489 هزار تن شمش و فولاد در بورس کالا


خاندوزی وزیر اقتصاد نیز جزئیات جدیدی از فساد چای دباش ارائه کرد و گفت: شرکت چای دباش ارزی را که برای واردات چای دریافت کرده است پرداخت کرده و اموال مردم راه به جایی نبرده است. او به بانک مرکزی پول داد، ارز دریافت کرد و قرار بود با آن کالا و تجهیزات وارد کند، اما نیمی از آن را وارد کرد و نیمی دیگر را وارد نکرد.

پولی را از کشور خارج نکرده است، ساختمان ها و ماشین آلات مربوط به آن نیز در اختیار قوه قضاییه است. اما برای جلوگیری از همین میزان تخلفی که اتفاق افتاد، از فروردین امسال سامانه ای ایجاد شد و هر شرکتی که می خواهد تخصیص ارزی دریافت کند باید در سامانه ثبت شود تا از میزان دریافتی آن در سال گذشته مطلع شود. دو سال قبل پرونده به قوه قضائیه ارجاع شده و انشاالله قوه قضائیه رای قاطع و قطعی صادر خواهد کرد.

خبر دیگر اینکه مدیرکل دفتر بنگاه های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی از تکمیل شناسایی و انتشار صورت های مالی شرکت های تحت کنترل بخش دولتی یا دولتی تا پایان سال جاری خبر داد.

بررسی فنی شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران

در جریان معاملات امروز شاخص کل بورس با رشد 2500 واحدی مواجه شد تا نشان دهد همچنان تحت کنترل است و این موضوع سطح حمایت را حفظ می کند. البته تا زمانی که این وضعیت ادامه داشته باشد، شاخص از نظر فنی تغییر خاصی نخواهد داشت.

پیش بینی بازار سهام فردا چهارشنبه 20 دی ماه 1402

منبع: اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *