بزرگترین شهربازی تهران در این منطقه در حال ساخت است

ایرنا: نوید خاص باف گفت: سرمایه گذاری برای احداث بزرگترین شهربازی پایتخت در جنگل های لوئیزان واقع در منطقه چهارم به ارزش 220 هزار میلیارد ریال در دست اقدام است.

وی افزود: مطالعات این پروژه ادامه دارد و به دنبال اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی هستیم و از همه مهمتر باید آزمایشات فنی خاک در این منطقه انجام شود.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران ادامه داد: پس از اخذ مجوزهای لازم پیش بینی می کنیم در سال آینده قرارداد منعقد شود.

وی درباره جذب سرمایه گذار برای اجرای طرح شهربازی گفت: دو سرمایه گذار برای حضور در این طرح اعلام آمادگی کرده اند. یکی از سرمایه گذاران قرار است از منابع خارجی برای اجرای این طرح استفاده کند و سرمایه گذار دیگری نیز اعلام کرده است که از منابع داخلی برای اجرای این طرح استفاده خواهد کرد.

احداث پارکینگ در ضلع جنوب غربی حرم عبدالعظیم حسنی (ع)

نوید خاص باف با اشاره به پروژه های پیش بینی شده در منطقه 20 تهران خاطرنشان کرد: یکی دیگر از پروژه های بزرگ شهرداری تهران احداث پارکینگ ضلع جنوب غربی حرم عبدالعظیم حسنی (ع) به ارزش 17 هزار میلیارد است. ریال.

وی تاکید کرد: در حال حاضر مذاکراتی را با بنیاد مسکن برای پیشبرد کار انجام داده ایم اما در اجرای این پروژه با چالش دو پلاک متضاد مواجه شدیم که خوشبختانه با پیگیری های انجام شده مشکلات را برطرف کرده ایم.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در ادامه گفت: آخرین مذاکرات را با حجت الاسلام قاضی عسکر برای تصاحب آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی انجام داده ایم و به زودی فراخوان اجرای این پروژه است. برای جذب سرمایه گذار منتشر خواهد شد.

خاص باف افزود: در قالب این پروژه قرار است حدود چهار هزار پارکینگ به همراه دو طبقه تجاری اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *