1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. میشل اوباما: از آنچه قرار است…

میشل اوباما: از آنچه قرار است در میهن تجارتات ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد، وحشت دارم

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: همسر رئیس جمهور سابق آمریکا می گوید از آنچه قرار است در میهن تجارتات 2024 رخ دهد می ترسد و نگران آینده دموکراسی در این کشور است.

«میشل اوباما» بانوی اول سابق آمریکا تحت تأثیر اظهارنظری که در یک پادکست انجام داد، توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد. او در این پادکست به صراحت گفته است که از اتفاقاتی که ممکن است در میهن تجارتات بعدی آمریکا بیفتد می ترسد.

اوباما در سخنرانی خود به برخی از نگرانی های خود در مورد حوادث جهان اشاره کرد و گفت: چیزهایی که مرا بیدار نگه می دارد، جنگ در بسیاری از زمینه ها، آنچه قرار است هوش مصنوعی با ما بیاورد و موضوع محیط زیست.

وی در ادامه اظهارات خود ضمن اشاره به موارد یاد شده گفت که نمی داند آیا در مقابل این مسائل با سرعت کافی عمل می کند یا خیر. وی حتی اقدامات انجام شده در زمینه آموزش مردم را زیر سوال برده و اعلام کرده است که هیچ کنترلی بر این مسائل وجود ندارد.

وی به طور مشخص درباره میهن تجارتات ریاست جمهوری 2024 آمریکا گفت: از اتفاقی که قرار است در میهن تجارتات بیفتد می ترسم. زیرا مهم این است که چه کسی رهبر ما می شود و به جای ما صحبت می کند و مهم این است که چه کسی را برای این کار میهن تجارت می کنیم.

همسر سابق باراک اوباما، رئیس جمهور سابق دموکرات آمریکا نیز درباره موضوع بحث برانگیز میان نامزدهای کنونی این حزب یعنی «دموکراسی» صحبت کرده و می گوید: «ما نمی توانیم به سادگی از کنار دموکراسی به عنوان یک موضوع عبور کنیم. البته، و من گاهی اوقات به این فکر می کنم که نگران این هستم.

میشل اوباما همچنین در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی صحبت کرده و اظهار داشته است که جای تعجب نیست که ما به خاطر آنها پر از استرس هستیم زیرا هنوز از نظر بیولوژیکی به آنها عادت نکرده ایم.

اظهارات میشل اوباما در مورد نگرانی ها در مورد میهن تجارتات آتی و اتفاقاتی که قرار است در آن رخ دهد پس از آن بیان شد که واشنگتن پست گزارش داد باراک اوباما به جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا توصیه کرده است که اقداماتی را برای تقویت ستاد میهن تجارتاتی خود انجام دهد. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *