1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. ادعای نتانیاهو: قصدی برای اشغال دائمی…

ادعای نتانیاهو: قصدی برای اشغال دائمی غزه یا آواره کردن مردم نداریم / ما با حماس می‌جنگیم نه با مردم فلسطین

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

فارس: نخست وزیر رژیم صهیونیستی صبح پنج شنبه برای اولین بار از آغاز جنگ غزه مدعی شد که این رژیم قصدی برای اشغال دائم نوار غزه یا آواره کردن مردم آن ندارد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه در تلاشی دیگر برای فریب افکار جهانیان مدعی شد که این رژیم هیچ قصدی برای اشغال دائم نوار غزه یا آواره کردن مردم آن ندارد.

نتانیاهو که برای اولین بار از زمان آغاز جنگ غزه در 7 اکتبر این اظهارات را بیان کرد، مدعی شد: ما با حماس می جنگیم نه با مردم فلسطین و این کار را با رعایت کامل قوانین بین المللی انجام می دهیم.

همزمان، مارک رگو، مشاور ارشد نخست وزیر تل آویو، در مصاحبه ای با سی ان ان مدعی شد که جابجایی فلسطینی ها از نوار غزه “هرگز به طور جدی روی میز نبوده و یک پیشنهاد جدی نیست.”

راغو همچنین درباره اظهارات آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا در خصوص تشکیل کشور مستقل فلسطینی، گفت که او در مورد چشم انداز آینده صحبت می کند نه اینکه اکنون چه باید کرد.

پیشتر نتانیاهو با بیان اینکه آنچه در 7 اکتبر 2023 رخ داد نباید تکرار شود، گفت: جنگ غزه تا زمانی که به همه اهداف نرسیده باشد متوقف نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *