1. صفحه اصلی
  2. »
  3. بورس
  4. »
  5. بازدهی بورس در هفته سوم دی…

بازدهی بورس در هفته سوم دی ماه ۱۴۰۲

میهن تجارت- نگاهی به معاملات هفته سوم ژانویه نشان می دهد که شاخص کل نمی تواند در چهار روز اول هفته رشد قابل قبولی داشته باشد. اما روز چهارشنبه این روند تغییر کرد و شاخص اصلی بازار سرمایه اندکی ارتفاع خود را افزایش داد.

به این ترتیب ، شاخص کل در یک هفته 0.74 ٪ افزایش یافته و از دو میلیون و 155 هزار واحد به دو میلیون و 170 هزار واحد رسیده است. شاخص هم وزن در این هفته با 0.9 درصد افزایش از 756 هزار واحد به 763 هزار واحد رسید.

همچنین ، در طی این هفته ، بورس سهام روزانه به طور متوسط ​​هفت میلیارد و 900 میلیون سهم معامله می کرد که این امر به ارزش چهار هزار و 990 میلیارد تومانس بود. شاخص ورود و خروج پول واقعی نیز طی این هفته خروج 371 میلیارد تومانی پول حقیقی از بورس را نشان می دهد.بازار سهام هفته سوم دی در یک نگاه

نگاهی به معاملات هفته سوم دی ماه نشان می دهد که شاخص کل در اولین روز هفته 0.07 درصد کاهش داشته است. اما در این روز شاخص هم وزن بر خلاف نماگر اصلی بازار رفتار کرد و کمی ارتفاع خود را افزایش داد. با این حال، روز یکشنبه، روند بازار کمی متفاوت بود. به طوری که هر دو شاخص بازار افزایش یافت. به این ترتیب شاخص کل 0.05 درصد و شاخص هم وزن 0.39 درصد افزایش یافت.

با این حال روز دوشنبه روند متوقف شد و هر دو شاخص بورس نزولی بودند. به طوری که شاخص کل 0.04 درصد کاهش و شاخص هم وزن 0.06 درصد کاهش یافت. معاملات روز سه شنبه نیز به گونه ای اتفاق افتاد که شاخص کل 0.12 درصد افزایش و شاخص هم وزن 0.13 درصد کاهش یافت. در آخرین روز هفته اما معاملات به گونه ای بسته شد که سرنوشت بازدهی های هفته را رقم زد. به طوری که شاخص کل 0.68 و شاخص وزن برابر 0.61 ٪ در قد افزایش یافته است.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *