1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. تازه‌ترین خبرها از سریال «بامداد خمار»

تازه‌ترین خبرها از سریال «بامداد خمار»

«بامد خمار» عنوان یکی از تولیدات شبکه خانگی است که پس از چندین تغییر کارگردان، مدتی پیش به کارگردانی امیرحسین عسگری وارد مرحله تولید شد.

به گزارش هفت صبح، گفته می شود تصویربرداری این سریال چند روزی است که متوقف شده و قرار است با تغییراتی از سر گرفته شود.

دیدگاه اول، دوره تغییرات

«بامداد خمار» نام یکی از رمان های پرفروش و پرطرفدار دهه هفتاد است که توسط فتانه حاج سیدجوادی نوشته شده و به وفور تجدید چاپ شده است. پس از 25 سال، فرنچایز این رمان برای تبدیل شدن به یک سریال خانگی خریداری شد.

این سریال به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد وارد مرحله پیش تولید شد و ساعد سهیلی به همراه مهرداد صدیکیان و سارا رسول زاده برای نقش های اصلی انتخاب شدند اما پس از مدتی ایرج زاد از پروژه انصراف داد و مقرر شد این سریال به کارگردانی محمد ساخته شود. رحمانیان و وارد مرحله تولید می شوند.

با ورود رحمانیان به پروژه بازیگران منتخب از کار کنار رفتند و به این ترتیب مراحل انتخاب بازیگر از سر گرفته شد. رحمانیان در همان زمان شروع به بازنویسی فیلمنامه کرد اما در نهایت پروژه «بامد خمار» با حضور رحمانیان به سرانجام نرسید. در آن زمان جواد نوروزبیگی ساخت سریال را بر عهده داشت.

نمای دوم، پس از تغییرات

ساترا اواخر سال گذشته فهرستی از پروژه هایی که از این سازمان مجوز گرفته اند را منتشر کرد. در این لیست نام سریال «بامد خمار» نیز به چشم می خورد. اما در مقابل نام کارگردان، نام امیرحسین عسگری، کارگردان فیلم تحسین شده «آخرین برف» ثبت شد و تهیه کننده اثر، حسن مصطفوی نیز معرفی شد.

این سریال اوایل امسال با این ترکیب وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران شد. سینا مهراد، میلاد کیمرام و پردیس احمدیه به عنوان بازیگران اصلی انتخاب شدند اما احمدیه قبل از شروع فیلمبرداری از این فیلم کناره گیری کرد و نیکفرید سماواتی بازیگر سریال «کسوف» جایگزین او شد.

این سریال با این آهنگسازی وارد مرحله فیلمبرداری شد اما کیمرام قبل از شروع بازی در این سریال اعلام کناره گیری کرد. به تازگی فیلمبرداری به دلیل کندی روند تولید متوقف شده است. در حال حاضر گروه در حال مذاکره با چند مدیر برای جایگزینی عسگری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *