1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. کنترل الکترونیکی سارقان سابقه‌دار در ۳…

کنترل الکترونیکی سارقان سابقه‌دار در ۳ استان کشور در دستور کار است

کنترل الکترونیکی سارقان سابقه‌دار در ۳ استان کشور در دستور کار است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از نمایشگاه 1000 گوشی سرقتی پلیس مشهد اظهار کرد: امروز شاهد بودیم که تعدادی از این سارقان حداقل 5 تا 6 گوشی تلفن همراه را سرقت کردند. روزی، و این به خاطر این است که آنچه برای سارقان کافی نیست، ادامه سرقت است.

وی افزود: امسال سال سختی برای من است آنها چه کار می کنند؟ ما اموال مسروقه را اعلام کرده ایم و در تمام استان ها کار اطلاعاتی و اقدام قاطع برای دستگیری سارقان و آنها چه کار می کنند؟ و برخورد قضایی با آنها قاطع بوده و همچنان ادامه دارد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: توجه به دو نکته ضروری است. نکته اول این است که مردم دقت بیشتری داشته باشند و از وسایل و فرصت برای سرقت از سارقان استفاده کنند و نکته دوم تداوم و قاطعیت برخورد است. آنها چه کار می کنند؟ است.

سردار رادان افزود: به مردم قول داده ایم به گونه ای عمل کنیم که نگرانی در خصوص سرقت و معتادان متجاهر کاهش یابد و به زودی طرح کنترل الکترونیکی سارقان سابقه دار را با موافقت رئیس قوه قضائیه و با تایید قوه قضائیه آغاز خواهیم کرد. دفتر دادستانی کل

وی تاکید کرد: در آینده نزدیک سارقانی که بیش از چهار سابقه محکومیت کیفری داشته باشند و جزو سارقان با سابقه باشند تحت کنترل الکترونیکی قرار گرفته و تلاش خواهد شد. لطفا این ماموریت جدی است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: این طرح در سه استان آغاز و پس از آن در سراسر کشور اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *