1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. برگزاری مناظره میهن تجارتاتی دسانتیس و…

برگزاری مناظره میهن تجارتاتی دسانتیس و هیلی، رقبای اصلی ترامپ / طرفین یکدیگر را به «دروغ‌گویی» متهم کردند

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ران دیسانتیس و نیکی هیلی دو نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا برای میهن تجارتات ریاست جمهوری 2024 این کشور روز پنجشنبه برای کسب رتبه دوم در میان نامزدهای این حزب با یکدیگر مناظره کردند.

دونالد ترامپ، دیگر نامزد جمهوری خواهان که همچنان در نظرسنجی ها پیشتاز میهن تجارتات امسال است، در مناظره دیسانتیس و هیلی حضور نداشت.

مناظره بین ران دیسانتیس و نیکی هیلی داغ شد و هر دو طرف بارها یکدیگر را به “دروغگویی” متهم کردند.

ران دیسانتیس، فرماندار 44 ساله فلوریدا، قوانینی را در این ایالت برای محدود کردن حقوق سقط جنین و تسهیل بیشتر مقررات مالکیت اسلحه تصویب کرده است.

نیکی هیلی، سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد، بارها در مناظره های متعدد در مورد لزوم “مشت محکم به ایران” صحبت کرده است.

در نظرسنجی ملی رویترز/ایپسوس که روز چهارشنبه منتشر شد، دونالد ترامپ از حمایت 49 درصد از جمهوری خواهان برخوردار بود و بسیار بالاتر از نیکی هیلی که با 12 درصد در رتبه دوم قرار گرفت.

کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی که به عنوان سرسخت ترین منتقد دونالد ترامپ در میهن تجارتات مقدماتی حزب جمهوری خواه شناخته می شود، در حالی که در نظرسنجی های روزهای اخیر توانست تنها ۲ درصد از حمایت جمهوری خواهان را به دست آورد. روز چهارشنبه از رقابت های میهن تجارتات ریاست جمهوری انصراف داد.

قرار است در روزهای آینده اولین رای گیری داخلی در حزب جمهوری خواه برای میهن تجارت بهترین نامزد برای رقابت مقدماتی با دونالد ترامپ در ایالت آیووا برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *