1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. رهبر انصارالله: پاسخ به هرگونه تجاوز…

رهبر انصارالله: پاسخ به هرگونه تجاوز آمریکا این‌بار در سطحی بالاتر انجام خواهد شد

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

ایسنا: رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: پاسخ آمریکایی ها به حمله اخیر محدود نخواهد شد و در مواجهه با آنها تردیدی نخواهیم داشت. ما به هرگونه تجاوز آمریکا پاسخ خواهیم داد.

عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله یمن در سخنانی درباره آخرین تحولات منطقه گفت: حمله به ناو آمریکایی با 24 فروند پهپاد و چندین فروند موشک، پاسخ به هرگونه تجاوز آمریکایی بود. این بار در سطح بالاتری خواهد بود.

وی افزود: موضع آمریکا و انگلیس برای تامین امنیت کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌های مرتبط با رژیم اسرائیل برای ادامه جنایات این رژیم در غزه هرگز ما را از انجام وظایف خود در قبال فلسطین باز نخواهد داشت. مواضع یمن در ممانعت از عبور ناوهای عازم فلسطین اشغالی موضع موثری است و آسیب های زیادی به اقتصاد دشمن وارد کرده است.

وی تاکید کرد: حمله آمریکا به نیروی دریایی یمن نشان دهنده تاثیر موضع ما بر دشمن اسرائیل و همچنین آمریکایی ها و انگلیسی ها است. صبر ما طولانی است و مردم ما بر موضع خود ثابت قدم هستند و بازنده کسی است که خود را درگیر حمله به مردم ما برای خدمت به اسرائیل کند. اگر رویارویی مستقیم باشد، حاضریم آنچه لازم است انجام دهیم و با شجاعت تمام بجنگیم.

الحوثی با بیان اینکه اقدامات یمن در دریا خسارات هنگفتی به اقتصاد دشمن صهیونیستی و کسانی که در کنار آن ایستاده و از آن حمایت می کنند، وارد کرد، گفت: هرکس وضعیت یمن را دست کم گرفت و سعی کرد آن را مسخره کند. هنگامی که تأثیر آن فاش شد ، وی مجبور به اعتراف شد.

وی ادامه داد: امت اسلامی با آزمون ها، چالش ها و خطرات بزرگی از سوی دشمنان خود مواجه است که در رأس آن لابی صهیونیستی یهودی قرار دارد. صهیونیست ها دشمن همه مسلمانان هستند نه فقط مردم فلسطین.

وی هدف قرار دادن مسجدالاقصی را در چارچوب دشمنی با دین و امت اسلام دانست و تمام اقدامات یهودیان در صحن های آن را نفرت و تجاوز خواند و گفت: یهودیان صهیونیست مجموعه ای از دشمنی و کینه توزی دارند که مرتکب می شوند. خودشان برای ارتکاب فجیع ترین جنایات علیه ملت. فلسطین تمام شجاعت و نفرت را نشان می دهد ، اما آنها دشمن همه مسلمانان و نه تنها مردم فلسطین هستند.

وی ادامه داد: یهودیان صهیونیست 75 سال است که در ارتکاب فجیع ترین جنایات علیه ملت فلسطین نقش داشته اند.

الحوثی با اشاره به اصرار دشمن اسرائیلی بر جنایت، گرسنگی و محاصره شدید، گفت: صهیونیست ها تلاش می کنند وانمود کنند که همه این حوادث به 7 اکتبر برمی گردد تا حماس را مقصر بدانند تا بی عدالتی 75 را پنهان کنند. سال ها. با این حال، ظلم و ستم بر مردم فلسطین چندین دهه است که ادامه دارد. ملت ما وظیفه انسانی ، اخلاقی و مذهبی نسبت به جنایات وحشتناک صهیونیست ها علیه ملت فلسطین دارد. دشمن صهیونیستی بر ادامه جنایت علیه ملت فلسطین اصرار دارد و آمریکایی ها سرسختانه با آتش بس مخالفت کرده و بمب و مهمات و پول در اختیار صهیونیست ها قرار می دهند.

وی در بخشی دیگر از بیانیه خود گفت: وقتی بحث مفاسد اخلاقی، جنایات و منکرات اخلاقی و ارزشی مطرح می شود، غرب بحث آزادی و حقوق را مطرح می کند. آنچه در غزه اتفاق می افتد شرم آور و رسوایی جدید است ، اما حافظه ضعیف عرب همیشه به وقایع تازه احتیاج دارد.

الحوثی از همه مردم کشورهای حوزه خلیج فارس خواست کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را تحریم کنند. وی از مردم مصر خواست تا مسئولیت اخلاقی ، اسلامی و انسانی خود را در تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی بر عهده بگیرند.

وی همچنین از امت اسلامی خواست تا به ندای زنان و کودکان فلسطینی گوش دهد. درب قلب خود را باز کنید و بر اساس وجدان خود با آنها برخورد کنید و وظایف خود را نسبت به آنها انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *