1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. دو خواننده دیگر هم می‌توانند همراه…

دو خواننده دیگر هم می‌توانند همراه با معین به ایران برگردند!

روزنامه ای بازگشت شادمهر عقیلی و سیاوش قمیشی به ایران را بلامانع دانست.

به گزارش فرهیختگان، این روزنامه ماجرای بازگشت احتمالی معین را به برخی مسائل جناحی اصلاح طلبان و اصولگرایان ربط داده است، دعوای جناح های سیاسی البته جذاب نیست! اما بخشهایی از این یادداشت جالب است که حداقل دو نام دیگر ذکر شده که مانع از بازگشت آنها نمی شود. سیاوش قمیشی و شادمهر عقیلی!

در بخشی از یادداشت این روزنامه درباره سیاوش قمیشی آمده است: به عبارت دیگر اقدام علیه بازگشت برخی چهره ها به فضای فعالیت رسمی با ضربه زدن به کفش وارونه انجام می شود. مرحوم نادر طالب زاده می گفت سیاوش قمیشی مجوز استفاده از یکی از آهنگ هایش را برای کلیپ پیشکسوتان داده بود و این کلیپ را به مدیر شبکه چهار داد اما ترسیدند پخش کنند.

مرحوم طالب زاده در مورد حبیب محبیان هم همین را می گفت. فردی که سال ها در لس آنجلس زندگی می کرد، اما نه تنها مشروب نمی خورد، بلکه حتی سیگار هم نمی کشید. فردی که مدیر شبکه چهار را می ترساند طبیعتاً خود آذریجهورمی یا سایر چهره های مرتبط با جریان سیاسی او نیست.

این چهره های ترسناک معمولا با رادیکال ترین جریان های سیاسی مدافع نظام کار می کنند و در طیف مخالف آذری جهرمی تعریف می شوند. اینها تفاوت های ظریفی است که نشان می دهد چگونه افراطیون دو طیف کار را مانند دو لبه قیچی کامل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *