1. صفحه اصلی
  2. »
  3. طلا و ارز
  4. »
  5. پیش بینی قیمت طلا و سکه…

پیش بینی قیمت طلا و سکه 23 دی 1402

به گزارش میهن تجارت، قیمت طلا و سکه در آخرین معاملات هفته سوم آذرماه با روندی صعودی به کار خود پایان داد. این هفته بازدهی بازار طلا مثبت بود و سکه امامی بیشترین افزایش بازدهی را در بازارهای مالی داشت. طی روزهای اخیر قیمت بین المللی طلا و قیمت دلار همواره رو به رشد بوده است.

تحلیلگران فنی معتقدند قیمت دلار در هفته آینده در کانال 51 هزار تومان باقی خواهد ماند و پس از آن قیمت طلا و سکه نیز در محدوده فعلی نوسان خواهد داشت.

کارشناسان فنی مساحت 29 میلیون و 800 هزار تومان را کف حمایتی سکه امامی می دانند. آنها معتقدند اگر قیمت ها به کف منطقه حمایتی برسد، فرصت خوبی برای ورود به بازار است، اما اگر با قیمت های فعلی تثبیت شود، روند بازار طلا افزایش می یابد.

تحلیلگران فنی می گویند با توجه به رفتار کالاها در جهان و طلای جهانی، بازار طلای داخلی حرکت صعودی خوبی دارد و در بازار داخلی، سکه امامی به عنوان دستگاه تعیین کننده قیمت در بازار طلا می تواند به … منطقه 31,900,000 تومان تا 32,000,000 تومان. میلیون تومان برای ادامه این حرکت صعودی.

لازم به ذکر است در زمان نگارش این گزارش قیمت جهانی طلا در حال افزایش است و با افزایش ۲۲ دلاری به قیمت ۲۰۴۸ دلار معامله می شود.

افزایش نوسان قیمت طلا و سکه در پایان هفته

در آخرین معامله هفته گذشته، قیمت سکه امامی 31 میلیون و 814 هزار تومان معامله شد. سکه تمام بهار 28 میلیون و 520 هزار تومان معامله شد.

نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب 17 میلیون و 840 هزار تومان و 11 میلیون و 595 هزار تومان معامله شد. در آخرین معامله هفته سوم آذرماه سکه گرمی با قیمت 6 میلیون و 200 هزار تومان مبادله شد.

قیمت طلا نیز افزایش یافت و هر مثقال طلای 18 عیار به 11 میلیون و 322 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 2 میلیون و 613 هزار تومان رسید.

گزارش های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *