1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. بی‌ام‌وهای الکتریکی جدید در راه است

بی‌ام‌وهای الکتریکی جدید در راه است

بی‌ام‌وهای الکتریکی جدید در راه است

به گزارش اختان نیوز به نقل از ایسنا،والتر مرتل، مدیر ارشد مالی بی‌ام‌و، گفت که بیشتر رشد فروش آن از خودروهای الکتریکی به جای خودروهای موتور احتراقی ناشی می‌شود، زیرا اوج فروش خودروهای موتور احتراقی را پشت سر گذاشته است.

والتر مرتل گفت: اوج موتور احتراقی اکنون آنجاست. وی با اشاره به مقررات زیست محیطی پیش رو که فروش این گونه خودروها را محدود می کند، پیش بینی کرد که وضعیت ثابت فعلی فروش خودروهای احتراقی ادامه داشته و سپس اندکی کاهش یابد.

اظهارات این مدیر اجرایی که اولین بار توسط رویترز گزارش شد، در حالی است که خودروسازان اروپایی به طور فزاینده ای افزایش فروش خودروهای برقی را پیش از دو ممنوعیت خودروهای سوخت فسیلی در بریتانیا و این قاره در سال 2035 در اولویت قرار می دهند.

BMW قبلاً هشدار داده بود که سیاست گذاران باید روی اهداف افزایشی تمرکز کنند تا انتخاب را برای مشتریان باز نگه دارند زیرا خودروهای برقی گران تر هستند. با این حال، برخی هشدار داده‌اند که رویکرد مستقیم ممکن است از نظر اقتصادی کارآمدترین وسیله برای دستیابی به اهداف سبز و در عین حال بالا نگه داشتن تولید نباشد.

حدود 15 درصد از فروش BMW در سال گذشته تماماً برقی بود و قصد دارد تا سال 2026 این میزان را به یک سوم افزایش دهد و شش مدل جدید را در خط تولید Neue Klasse فقط الکتریکی خود عرضه می کند که تلاشی چند میلیارد یورویی برای پرش از شکاف فناوری است. . با رقبا این شرکت در حال حاضر دارای 18 مدل الکتریکی خالص است که تمام بخش های اصلی بازار را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *