1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. اعلام حمایت مردم نصف‌جهان از اقدام…

اعلام حمایت مردم نصف‌جهان از اقدام سپاه پاسداران در انتقام از گروهک‌های تروریستی

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت، مردم استان اصفهان ظهر امروز – جمعه بیست و نهم آذرماه – در خیابان مصلی اصفهان تجمع کردند و با سر دادن شعارهای «ارتش انقلاب، متشکرم»، «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل»، سر دادند. غزه، میانه آتش و خون بود، این سند جنایت صهیون بود” ضمن حمایت از اقدام سپاه در انتقام از گروه های تروریستی در منطقه، اقدامات وحشیانه و صمیمانه آنها عوامل استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و خواستار برخورد همه جانبه با عوامل و بنیانگذاران این جریان تروریستی شدند.

امروز مردم سرزمین نیمی از جهان دور هم جمع شدند تا به همه جهانخواران و پیروانشان یادآوری کنند که شیران این مرز و بوم تا آخرین قطره خون پای اهداف والای انقلاب اسلامی خواهند ایستاد. دست همه دشمنان را از دین و دین و سرزمین مقدس مقاومت کوتاه کنید. “با اجازه خداوند”

دلیرمردان سپاه پاسداران در روزهای اخیر نشان داده اند که تعرض به این آب و خاک بی پاسخ نخواهد ماند و سربازان این ملت پاسخ قاطعانه به متجاوزین به امنیت مردم خواهند داد.

مردم اصفهان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین لزوم مقابله با عاملان و مجریان این حرکت تروریستی، از مسئولان خواستند پاسخ قاطعانه ای به عاملان این جنایت هولناک بدهند.

امروز اقشار مختلف مردم انقلابی اصفهان به همراه امام جمعه اصفهان و مدیران استان در این اجتماع ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع امنیت و جبهه مقاومت ، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای انتقام گیری از گروه های تروریستی در منطقه تشکر کرد.

به گزارش به گزارش میهن تجارت، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد سه شنبه 5 دی ماه با شلیک 24 فروند موشک بالستیک، مواضع گروه های تروریستی در سوریه و مقرهای جاسوسی رژیم صهیونیستی در کردستان عراق را منهدم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *