1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. چرا لئوناردو دی کاپریو نظرش را…

چرا لئوناردو دی کاپریو نظرش را درباره ازدواج تغییر داد؟

لئوناردو دی کاپریو به داشتن روابط متعدد با زنان بسیار جوان تر از خودش معروف است.

به گزارش روزیاتو، او با وجود داشتن روابط عاشقانه زیاد، هنوز «همسر شدن» را انتخاب نکرده است، اما قبلاً گفته بود که می خواهد ازدواج کند و در برهه ای از زمان تشکیل خانواده دهد.

اما آیا این هنرمند 49 ساله روزی می تواند به یک رابطه طولانی مدت متعهد شود و ازدواج کند؟

چرا لئوناردو دی کاپریو فقط با زنان زیر 25 سال قرار می گیرد؟

او زمانی به ازدواج اعتقاد داشت

دی کاپریو در 33 سالگی عاشق یک مدل 23 ساله اسرائیلی به نام بار رافائلی بود. در مصاحبه ای در اکتبر 2008، او افکار خود را در مورد ازدواج به اشتراک گذاشت و گفت که می خواهد ازدواج کند و بچه دار شود.

این سخنان با آنچه قبلاً در مورد اعتقاد نداشتن به ازدواج گفته بود متفاوت بود. او اعتراف کرد که نظرش تغییر کرده است و شروع به باور آن کرده است.

عشق واقعی باعث شد نظرش عوض شود

دی کاپریو در گذشته گفته بود که احساسات زیادی ندارد، هرگز عاشق نبوده و به ازدواج اعتقادی ندارد. با این حال، این مصاحبه جنبه جدیدی از او را آشکار کرد.

او توضیح داد که متوجه شده است که بخش زیادی از زندگی خود را صرف صحنه‌های فیلم و مکان‌های دور افتاده کرده است و می‌خواهد زندگی‌اش چیزی فراتر از حرفه‌اش باشد.

اما در فوریه 2010، به نظر می رسید دی کاپریو نظر دیگری داشت که تصور عمومی از او را تغییر داد.

به نظر می رسید دی کاپریو از ایده بچه دار شدن استقبال می کند، اما اصرار داشت که حرفه اش اولویت اصلی اوست. او چالش های شغلی خود را برجسته کرد و توضیح داد که فیلمبرداری در مکان های دور اغلب منجر به جدایی از خانواده و دوستان می شود.

او فکر می کرد برای ازدواج خیلی جوان است

با توجه به ماهیت سخت کار او، چشم انداز مدیریت خانواده، دوست دختر یا همسر در کنار تعهدات بازیگری او بسیار زیاد به نظر می رسید.

نظر دی کاپریو این بود که سبک زندگی غیرقابل پیش بینی و عشایری یک بازیگر تعادل روابط شخصی و فعالیت های حرفه ای را بسیار دشوار می کند.

او در سال 2010 گفت: “من آنقدرها هم پیر نیستم.” “اگر قرار است پدر شوم، دوست دارم آن را به دست سرنوشت بسپارم.” این بدان معنا بود که بخشی از او هنوز برنامه های شغلی زیادی داشت که نمی توانست به طور جدی به آنها فکر کند.

او اخیرا در آستانه 50 سالگی فاش کرد که تنها هدفش بازی در یک فیلم دیگر قبل از تولد بعدی اش است.

دی کاپریو این روزها از یک رابطه چه می خواهد؟

لئوناردو دی کاپریو پس از چهار سال رابطه با کامیلا مورون، به کانون شایعات روابطش با زنان جوان تر که بسیاری از آنها مدل بودند تبدیل شد.

بسیاری از افراد نزدیک به این بازیگر معتقدند که جنبه های خاصی از شخصیت او مانع از پذیرش یک رابطه متعهدانه می شود. دوستان و خانواده دی کاپریو می گویند که او در حال حاضر از وضعیت تاهل خود کاملا راضی است. ازدواج هنوز اولویت او نیست و دی کاپریو شادی را در آزادی و عدم تعهد می یابد که به او اجازه می دهد علایقش را دنبال کند، دوستان جدیدی پیدا کند و تجربیات جدیدی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *