1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. فراز و فرودهای قیمت میتسوبیشی اوتلندر…

فراز و فرودهای قیمت میتسوبیشی اوتلندر در 8 ماه اخیر + نمودار

به گزارش اگزتان نیوز؛ میتسوبیشی اوتلندر به عنوان یک SUV سایز متوسط ​​از سال 2001 به لیست تولیدات شرکت میتسوبیشی اضافه شد و تاکنون سه نسل از آن راهی بازارهای بین المللی شده است. نسل سوم اوتلندر در سال 2012 روانه بازار شد و دو سال بعد در قالب اولین فیس لیفت میهمان جاده های کشورمان شد. به عرضه این نسخه به مشتریان داخلی در مدل های 2014-2015 ادامه داد. سپس سراغ دومین فیس لیفت میتسوبیشی اوتلندر رفت و آن را به عنوان مدل های 2018-2016 به متقاضیان عرضه کرد. موتور استاندارد این خودرو یک موتور 4 سیلندر خطی 2.5 لیتری است که 181 اسب بخار قدرت و 245 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. موتور به یک گیربکس CVT متصل می شود که بسته به حالت انتخابی، نیرو را به چرخ های جلو یا هر چهار چرخ می فرستد.

روند قیمت میتسوبیشی اوتلندر در 8 ماه

این خودرو از بدو ورود به بازار کشور قیمت های متفاوتی را تجربه کرده است اما بررسی بازه قیمتی این خودرو در 8 ماهه سال جاری نشان می دهد که الانترا بیشتر در بازه قیمتی 4 میلیارد و 500 میلیونی در بازار قیمت گذاری شده است.

ارزیابی قیمت این خودرو در بازه زمانی مورد بررسی نشان می دهد که این خودرو بیشترین رشد قیمت را در اردیبهشت ماه تجربه کرده است، بازه قیمتی این خودرو در این ماه 4 میلیارد و 800 تومان بوده است، روندی که با انتشار اخباری جدی تر شد. ورود خودروهای وارداتی و شکست تلسم 7. سال واردات خودرو در مرداد ماه سال جاری تغییر کرد و با این شرایط قیمت این خودرو در مهرماه به 3 میلیارد و 200 رسید (کمترین سطح در سال جاری) اما در آبان و آذر و وعده های داده شده برای ورود خودروهای جدید عملی نشد، رشد برگشت. قیمت این خودرو در بازار بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *