1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. «عادل پنجشیری» تروریست حادثه کرمان را…

«عادل پنجشیری» تروریست حادثه کرمان را شناسایی کنید + تصویر

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از وزارت اطلاعات، در پی وقوع فاجعه تلخ در سالگرد شهادت سردار بزرگ در مبارزه با تروریسم تکفیری، سردار سپهبد قاسم سلیمانی (ره) در کرمان و در پی گسترده با جمع آوری اطلاعات و اقدامات امنیتی در داخل و خارج از کشور، اطلاعات قابل توجهی از لایه های دخیل در طراحی و اجرای آن عملیات تروریستی به دست آمد.

در پی آن تعدادی دیگر از عناصر مرتبط با حادثه مذکور در سطوح برخی از سرکردگان گروه مزدور داعش تا عوامل عملیاتی و اتباع چندین کشور شناسایی، دستگیر و به بازداشتگاه های کشور منتقل شدند.

با توجه به تداوم عملیات افندی و دفاع و تداوم حضور ناظر سربازان گمنام امام زمانAj) در محیط های هدف بخشی دیگر از اطلاعات به دست آمده و اقدامات انجام شده در زیر ذکر شده است:

1) دو تروریست تکفیری که چند روز پس از حادثه جنایتکارانه کرمان با هدف انجام عملیات جدید در دیار کریمان با تدابیر هوشمندانه و اقدام ایثارگرانه سربازان گمنام امام زمان (عج) وارد کشور شدند.Aj) در اداره کل اطلاعات استان کرمان، دلاورمردان گمنام کرمانی به محاصره درآمدند و هر دو عنصر تکفیری در تیراندازی متقابل به هلاکت رسیدند. در این عملیات سناریوی دو مرحله ای و خطرناک حمله به یکی از مراکز پلیس (حمله مسلحانه به مرکز هدف و سپس کمین انفجاری در مسیر نیروهای کمکی) خنثی شد و دو تروریست تکفیری خارجی اتباع کشته شدند. همچنین دو بمب دست ساز بسیار قوی به وزن 20 کیلوگرم کشف و ضبط شد. علاوه بر بمب، 10 چاشنی برقی، 4 چاشنی ساده، یک مسلسل م P4 آمریکایی با 8 تیغه خشاب و 278 فشنگ و یک قبضه مسلسل کلاشینکف با 5 تیغه خشاب و 181 فشنگ، 7 نارنجک، 2 دوربین معمولی و دید در شب، 2 دستگاه بی سیم، 3 ریموت، 12 متر سیم با باروت و فیتیله برقی. مقادیر قابل توجهی دیگر تجهیزات مرتبط کشف و ضبط شد.

2) دستگیری یکی از رهبران (به اصطلاح امیران) داعش به نام «محمد عمران تنویر» با نام مستعار «ابو عمران». وی یکی از امامان داعش معروف به استان خراسان بود. فرد مذکور که از متخصصان بمب سازی گروه مزدور داعش است از مربوط «عبدالله تاجیکی» (درج در ابلاغیه دوم این وزارتخانه) بود. محمد عمران تنویر حدود 8 سال پیش به داعش پیوست، در چندین کشور منطقه حضور داشته و به عنوان یکی از امامان گروه مزدور داعش ارتقا یافته است. تحقیقات ادامه دارد.

3) دستگیری به اصطلاح امیر دیگری داعش به نام «مهتاب» (مرد) که او نیز از عوامل مرتبط با «عبدالله تاجیکی» بود و در پوشش کارگری با طرح عبدالله وارد کشور شده بود. این فرد نیز تحت بازجویی است.

4) شناسایی و دستگیری یکی دیگر از سرکردگان تروریستی موسوم به داعش در خراسان به همراه چهار نفر از اعضای تیمش. او فردی آموزش دیده، آشنایی کامل با روش های حفاظتی و تاکتیک های امنیتی، مخاطب اصلی «عبدالحکیم توحیدی» فرمانده عملیات تروریستی این گروه است که ایفای نقش می کند. مارپیچ رهبر فوق نقش اعزام عناصر به ایران را داشته است.

5) شناسایی و دستگیری تروریستی که قصد حمله تروریستی در بارگاه یکی از امامزادگان در حومه مشهد مقدس را داشت. بررسی های اولیه نشان می دهد که فرد مذکور از طریق فضای مجازی با گروه مزدور داعش ساخت آمریکا آشنایی و ارتباط داشته است. از این فرد یک قبضه اسلحه و وسایل آن کشف شد که تحت تحقیقات و بازجویی قرار دارد.

6) و در نهایت شناسایی و رهگیری یکی از سرکردگان گروه صهیونیستی داعش به نام «محمد عادل عارف» معروف به «عادل پنجشیری» که بر اساس آخرین ردپاها وارد منطقه ای در غرب شده است. تهران.
این تروریست از جمله مربوط مستقیماً توسط عبدالحکیم توحیدی (فرمانده عملیات تروریستی داعش) که در گذشته به اتهام برنامه ریزی برای حمله انتحاری در دانشگاه کابل و پس از یک سال زندان بازداشت شده بود. بگرام، از زندان آزاد شد و دوباره به فعالیت های مجرمانه روی آورد. تاکنون تعدادی از اطرافیان وی (همه داعشی ها) شناسایی و دستگیر شده اند، اما محمد عادل عارف (عادل پنجشیری) متواری و تحت تعقیب است. لذا ضمن انتشار تصویر این تروریست با سابقه از شهروندان عزیز تقاضا دارد هرگونه اطلاعاتی در مورد وی را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (شماره 113) اطلاع دهند.

7) در پایان ضمن تاکید مجدد بر تداوم جمع آوری اطلاعات و رصد امنیتی به صورت همه جانبه و شبانه روزی در تمامی مناطق هدف اعم از داخل و خارج از کشور، کماکان از بزرگواران استدعا دارد. ملت ایران هوشیاری کامل خود را حفظ کنند خدمتگزاران گمنام. به خود کمک کنید و هرگونه اطلاعات مرتبط (به ویژه در مورد تروریست فراری عادل پنجشیری) را به 113 اطلاع دهید. همچنین در تمامی اقدامات ذکر شده همکاری اعضای جامعه اطلاعاتی کشور به ویژه دستگاه محترم قضایی، نظام اسلامی را داشته ایم. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهی انتظامی کشور که صمیمانه از آنها تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *