1. صفحه اصلی
  2. »
  3. بورس
  4. »
  5. پیش بینی بورس امروز ۳۰ دی…

پیش بینی بورس امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

میهن تجارت- روز شنبه شرکت های بیمه پارسیان (پارسیان)، لیزینگ ایرانیان (ویران) و شرکت فرآورده های نسوز ایران (کفرا) بیشترین افزایش قیمت را به ثبت رساندند. در ارز، شرکت های سرمایه گذاری آوای نوین (واوا)، شرکت سرمایه گذاری هامون صبا (وهمون) و شهرسازی و مسکن باغمیشه (ثباغ) بیشترین افزایش قیمت را داشتند.

بیشترین کاهش قیمت

عرضه و تقاضا در بازار

در معاملات چهارشنبه 58 نماد در صف خرید و 26 نماد با صف فروش مواجه بودند. ارزش کل صف های خرید با 11 درصد کاهش نسبت به روز کاری قبل به 218 میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف های فروش نیز با 2 درصد کاهش به 822 میلیارد تومان رسید.


بیشتر بخوانید: بازار سهام محکوم به رشد است


پیش بینی بازار سهام امروز

روز چهارشنبه شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران برای سومین روز متوالی افت کرد. نمادهای فولاد، فملی، هخشتی، اخابر و شتران بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

همچنین برای پنجمین روز متوالی شاهد خروج پول واقعی از بورس بودیم.

نماد فسبا بیشترین خروجی واقعی پول را داشت و پس از فسبا نمادهای خودرو، خساپا، دی، شپنا، شستا، فولاد و شبندر در رتبه های بعدی قرار گرفتند. در مقابل نمادهای نخریس، تکشا، پارسیان، داتم، خان، وهامون و فاذر بیشترین ورود سرمایه واقعی را به ثبت رساندند.

ارزش معاملات خرد در روز چهارشنبه نیز با 21 درصد کاهش نسبت به روز گذشته به 3 هزار و 887 میلیارد تومان رسید که پایین ترین رقم هفته بود. بسیاری از تاجران در صف فروش بودند و خریداران کمی در بازار وجود داشت. ارزش کل صف های فروش حدود 600 میلیارد تومان بیشتر از ارزش کل صف های خرید بود.

بنابراین بازار با رکود نسبی مواجه بود و روندهای داخلی بازار حکایت از عدم وجود نیروهای صعودی دارد.

منبع: اکو ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *