1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. کاهش 55 میلیونی «هایما S8 پلاس»…

کاهش 55 میلیونی «هایما S8 پلاس» در بازار

به گزارش اگزتان نیوز؛ سرگردانی قیمت در بازار خودرو باعث شد تا امروز نیز شاهد کاهش حضور خریداران و فروشندگان در بازار باشیم. به گفته فعالان بازار خودرو، افزایش تنش ها در منطقه باعث بی اعتمادی خریداران به بازار شده و با این شرایط، این روزها بر خلاف سال های گذشته که روزهای گرمی را در بازار خودرو تجربه می کرد، این روزها آرام است. ماه های آخر سال

علاوه بر تنش های موجود در منطقه، به گفته فعالان بازار خودرو، نوسان نرخ دلار نیز در کاهش معاملات موثر بوده است. این روزها شاهد نوسان مداوم قیمت دلار بوده ایم و با این شرایط خریداران خودرو در خرید محتاط ترند.

بررسی بازار نشان می دهد که امروز در بین خودروهای ایرانی، «هایما اس 8» بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد و با افت 55 میلیون تومانی در بازار قیمت گذاری شد. از سوی دیگر در بین سایپایی ها شاهد تغییر کانال «کوئیک گیر اس» و ورود آن به گروه 400 میلیونی بودیم.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» بود. ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 550 میلیون تومان قیمت داشت و نسبت به روز پایانی روز گذشته 10 میلیون تومان افزایش داشت. «هایما اس 8 پلاس» امروز در بازار با کاهش 55 میلیونی یک میلیارد و 815 میلیون تومان قیمت داشت. اما ارزیابی بازار نشان می دهد در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات V2» امروز با کاهش 4 میلیونی 881 میلیون تومان قیمت داشت.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین های امروز ایران خودرو، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» 917 میلیون تومان قیمت داشت و 3 میلیون کاهش داشت، اما «دنا پلاس توربو اتوماتیک» 945 میلیون قیمت داشت. تومان با افزایش 5 میلیونی در بازار. همچنین بررسی ها نشان می دهد پژو «207 دنده ای» امروز در بازار 703 میلیون تومان قیمت داشت و 3 میلیون کاهش داشت.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، امروز «شاهین جی» در بازار ۶۶۷ میلیون تومان قیمت داشت و نسبت به آخرین روز هفته گذشته ۲ میلیون افزایش داشت. خانواده کویک نیز امروز در بازار با رشد قیمت گذاری شد و با این شرایط «دنده کویک آر» 395 میلیون تومان در بازار قیمت داشت و رشد 5 میلیونی در بازار داشت و «کیویک دنده اس» 400 میلیون تومان با 2 میلیون افزایش قیمت و وارد بازار شد. کانال 400 میلیون شد.

از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد خانواده تیبا امروز 9 میلیون تومان افزایش و کاهش داشته و با این شرایط، «تیبا جعبه دار» 376 میلیون تومان و «تیبا 2 معمولی» 367 قیمت خورد. میلیون تومان. بررسی بازار نیز نشان می دهد که «ساینا دنده اس» امروز 408 میلیون تومان قیمت داشت و 7 میلیون رشد داشت.

30 روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *