1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. ایران اقدام رژیم صهیونیستی در به…

ایران اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن مستشاران نظامی ایران را محکوم کرد

ایران اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن مستشاران نظامی ایران را محکوم کرد

به گزارش به گزارش میهن تجارت، ناصر کنعانی بارها حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه را نقض کرده و حملات و تحریکات تجاوزکارانه را تشدید کرده است. آمیز به اهداف مختلف در سوریه توسط رژیم جنایتکار و کودک کش صهیونیستی که نشان از ناتوانی و ناتوانی این رژیم در میدان نبرد و نبرد با نیروهای مقاومت در غزه و کرانه باختری در صد روز گذشته و تلاش مذبوحانه برای گسترش بی ثباتی دارد. و ناامنی در منطقه می دانست

وی افزود: شایسته است دولت‌ها، سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به اقدامات متجاوز، تروریستی و جنایی رژيم صهيونيستي واكنش واضحي داشت و آن را مانند را به شدت محکوم می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی دولت سوریه در این کشور حضور دارند، نقش مهمی در کمک به دولت، ارتش و ملت سوریه برای جنگ دارند. تروریسم و ​​کمک به برقراری صلح، ثبات و امنیت پایدار در این کشور در سال های گذشته داشته و دارد.

کنعانی تصریح کرد: ترور مستشاران نظامی ایران توسط رژیم صهیونیستی به خوبی نشان دهنده ارتباط عمیق و سازمان یافته این رژیم تروریستی با گروه های تروریستی مختلف است. داعش در منطقه است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی افزود: بدون شک خون این شهدای والامقام هدر نخواهد رفت و جمهوری اسلامی ایران علاوه بر پیگیری سیاسی، حقوقی و بین المللی این اقدامات تجاوزکارانه و جنایتکارانه، این حق برای خود محفوظ است که در زمان و مکان مناسب به تروریسم سازمان یافته رژیم جعلی صهیونیستی پاسخ دهد». می داند.

سخنگوی وزارت امور خارجه برای این شهدای والامقام و قهرمانان مبارزه با تروریسم علو درجات از خداوند متعال و برای خانواده های گرانقدرشان صبر و اجر مسالت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *