1. صفحه اصلی
  2. »
  3. جامعه
  4. »
  5. پیش‌بینی بارش برف و باران در…

پیش‌بینی بارش برف و باران در اصفهان / دمای هوا افزایش می‌یابد

پیش‌بینی بارش برف و باران در اصفهان / دمای هوا افزایش می‌یابد

لیلا امینی در گفت و گو با خبرنگار به گزارش میهن تجارت درباره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد امروز موج ضعیفی از استان عبور می کند که از ظهر فردا تا بعدازظهر دوشنبه به تدریج پایدار می شود.

وی افزود: بر این اساس شرایط جوی امروز در اکثر مناطق ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. از فردا تا بعدازظهر دوشنبه شرایط صاف تا نیمه ابری گاهی وزش باد ملایم و در کلانشهرها و نواحی صنعتی اصفهان گاهی پیش بینی می شود. بالون محلی و شرایط برای افزایش غلظت آلاینده ها وجود دارد.

رئیس اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان ادامه داد: از اواسط روز دوشنبه تا پایان روز چهارشنبه ناپایداری به صورت ابر و وزش باد شدید ناگهانی در غرب و جنوب پیش بینی می شود. مناطق، بارش برف، باران و مه پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت آینده حداقل دمای هوا یک تا دو درجه افزایش می یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به 17 درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما به 1- درجه می رسد. فردا صبح.

امینی خاطرنشان کرد: خوروبیابانک با دمای 21 درجه سانتیگراد بالای صفر و بوین میاندشت با دمای ۱۱- درجه زیر صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین مناطق استان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *