1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهیم کرد

رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به گزارش خانه ملت، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز – یکشنبه اول بهمن – در نطق پیش از دستور خود ضمن تبریک و تبریک فرا رسیدن ماه رجب به ملت شریف ایران و ابراز امیدواری برای استفاده فضیلت دو ماه رجب و شعبان برای خودسازی کرد، تصریح کرد: ما مسئولان باید به خود یادآوری کنیم که گره گشایی، شنیدن مطالبات مردم و آسان کردن زندگی آنها وظیفه اصلی ماست و خدمت به این مردم عبادت ما در موقعیت مسئولیت از مردم عزیز می خواهم برای موفقیت روزافزون خدمتگزاران خود در تمامی پست های مسئولیت دعا کنند تا شرمنده آنها نشویم.

شهدای پلاسکو مانند شهدای دفاع مقدس برای حفظ جان مردم فداکاری کردند

رئیس شورای اسلامی در ادامه با گرامیداشت سالگرد حادثه پلاسکو و تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان دلاور و دلاور در این حادثه دلخراش گفت: به خانواده هایی که چنین جوانان ایثارگر را تربیت کرده اند افتخار می کنیم. شهدای پلاسکو مانند شهدای دفاع مقدس برای حفظ جان مردم فداکاری کردند و جایگاهی مشابه آنها داشتند. دوستانه سپاسگزار تلاش شبانه روزی آتش نشانان در سراسر کشور در کف است.

رژيم صهيونيستي قصد دارد با ترور، عزت از دست رفته خود در نوار غزه و شكست جبران ناپذير عمليات 7 اكتبر را بازگرداند.

وی در ادامه سخنان خود شاهد جمعی از مشاوران شجاع و مجاهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه توسط رهبر معظم انقلاب جان بر منصوب شد کفن وی با تبریک به نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده آن دلاورمردان افزود: حقیقت این است که شکست های پی در پی میدونی رژيم صهيونيستي و عقب نشيني آنها از همه ادعاهاي پوچي كه در مورد عمليات نظامي غزه و حماس مطرح كردند، آنها را به سمت تروريسم كه عادت هميشگي آنهاست سوق داده است.

قالیباف در ادامه با یادآوری اینکه آنها (رژیم صهیونیستی) می خواهند با ترور حیثیت از دست رفته خود در نوار غزه و شکست جبران ناپذیر عملیات 7 اکتبر را بازگردانند، ابراز داشت: با این وجود، این ترورها هرگز نمی تواند نقاب بر شکست های پی در پی باشد. رژیم صهیونیستی جمهوری اسلامی ایران و همه حامیان مقاومت اسلامی حق پاسخگویی به این حملات را به رسمیت می شناسند و با انگیزه ای مضاعف از رژیم صهیونیستی پشیمان خواهند شد.

تبریک پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر قائم 100 به عنوان گامی بلند در توسعه صنعت فضایی کشور/ به زودی شاهد مزایای این پیشرفت ها خواهیم بود.

رئیس قوه مقننه کشورمان نیز موفقیت را آغاز کرد آمیز وی حضور ماهواره بر قائم 100 را به مردم ایران تبریک گفت و افزود: با این اقدام گام بلندی در توسعه صنعت فضایی کشور و اولین ماهواره بر برداشته شد. سوخت جمید ایران برای اولین بار توانست ماهواره ایرانی را در مدار 750 کیلومتری قرار دهد.

او ادامه داد با اصطلاح همه این دستاوردها یک رویداد تاریخی برای صنعت فضایی کشور محسوب می شود و مردم در آینده نزدیک شاهد مزایای این تحولات خواهند بود، گفت: خداوند به همه شما دانشمندان جوان ایرانی و برادران عزیز پاسدار عطا کند. افتخارافزای سپاه برای عزت ایران. عزیزم داری تلاش میکنی

رئیس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است از رسانه ها به ویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اهمیت این امر را برجسته کنند. اتفاق می افتد تاریخ را به درستی برای مردم توضیح دهید تا همه به ویژه ما مسئولان بدانیم که اگر به سنت های الهی ایمان داشته باشیم و به مردم به ویژه جوانان اعتماد کنیم، می توانیم کارهایی به ظاهر نامرئی انجام دهیم. /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *