خبر مهم برای جانبازان/ امکان انتخاب خودروی وارداتی فراهم می شود

امکان انتخاب خودروهای وارداتی برای این گروه ممکن شد/ متقاضیان بخوانند

مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: امکان انتخاب خودروی وارداتی برای تمامی ایثارگران واجد شرایطی که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شده اند به زودی مهیا می شود.

معاون وزیر صمت افزود: بر اساس بند (و) تبصره (7) قانون بودجه سال 1402، جانبازان دارای مهارت های جسمی و حرکتی می توانند بر اساس تسطیح انجام شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند.

وی بیان کرد: بر اساس قانون بودجه سال 1402 و آیین نامه اجرایی آن، جانبازان خاص 70 درصد و بالاتر تا سقف 35 هزار یورو، جانبازان 70 درصد غیر ویژه تا سقف 30 هزار یورو و جانبازان 50 تا 69 درصد تا سقف 25 هزار یورو می توانند خرید کنند. ماشین. وارداتی را انتخاب کنید.

ضیغمی افزود: با توجه به کثرت ایثارگران واجد شرایط و محدودیت های زیرساختی سامانه، مراجعه به سایت برای انتخاب خودرو در سه نوبت انجام می شود. بر این اساس ابتدا جانبازان ویژه، سپس جانبازان 70 درصد عادی و در نهایت جانبازان 50 تا 69 درصد می توانند خودرو انتخاب کنند. تمامی مراحل انتخاب خودروی جانبازان در سه سطح فوق در بهمن ماه انجام می شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایثارگران خواست با توجه به اینکه نمایندگان آنها با جدیت پیگیر موضوع خودروهای وارداتی جانبازان هستند بنابراین به شایعات و اخبار غیر رسمی توجه نکنند و همه اطلاعات را از کانال های خبری رسمی پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *