1. صفحه اصلی
  2. »
  3. اقتصاد کلان
  4. »
  5. محمدعلی الحوثی: آمریکا و انگلیس مسؤول…

محمدعلی الحوثی: آمریکا و انگلیس مسؤول عواقب نظامی کردن دریای سرخ هستند

پایگاه خبری تحلیلی میهن تجارت (mihantejarat.com):

مهر: یکی از اعضای شورای عالی سیاسی یمن گفت: مخالفت آمریکا با توقف تجاوز به نوار غزه ماهیت شیطانی این کشور را برای جهانیان آشکارتر کرد و واشنگتن و لندن مسئولیت کامل آتش زدن منطقه را بر عهده دارند.

به گزارش المسیره، محمدعلی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی درباره تحولات منطقه به ویژه تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گفت: آمریکا پس از ایستادگی در مقابل غزه. اراده بین المللی برای توقف تجاوز و محاصره غزه، زشتی و زشتی آن را آشکار کرد.

وی ادامه داد: در حالی که یمن تلاش می کند جلوی تجاوز به غزه را بگیرد و به محاصره مردمش پایان دهد، آمریکا با اقدامات نادرست می خواهد چهره خود را بهبود بخشد.

الحوثی تاکید کرد: نظامی شدن دریای سرخ توسط آمریکا و معرفی خود به عنوان کشوری که برای تامین امنیت کشتیرانی بین المللی تلاش می کند، خطر توقف کشتیرانی را افزایش داده است.

این مقام ارشد یمنی، آمریکا و انگلیس را مسئول کامل عواقب نظامی شدن دریای سرخ و آسیب به کانال سوئز و شرکت های کشتیرانی دانست و تاکید کرد: این دو کشور مسئولیت کامل آتش زدن منطقه را با جنگ و آتش زدن بر عهده دارند. جنایت و حمایت از نسل کشی مردم غزه. مسئول هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *