1. صفحه اصلی
  2. »
  3. ارز دیجیتال
  4. »
  5. بیت کوین به ریزش قیمت پایان…

بیت کوین به ریزش قیمت پایان می‌دهد؟

آیا بیت کوین به سقوط قیمت خود پایان می دهد؟


بیت کوین زیر مرز 42000 دلار باقی مانده است و اگرچه این ممکن است برای سرمایه گذاران نگران کننده به نظر برسد، اما یک واگرایی صعودی در نمودار قیمت سکه ظاهر شده است.به گزارش به گزارش میهن تجارت، هفته گذشته سرمایه گذاران بیت کوین متحمل ضرر شدند زیرا پادشاه کریپتوها در هفت روز گذشته بیش از 2 درصد سقوط کرد.

شاخص کلیدی بازار بیت کوین یک واگرایی صعودی را نشان می دهد، و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، Trader Tradingrade، توییتی را در 19 ژانویه منتشر کرد که بر همین موضوع تأکید داشت. طبق این توییت، نمودار بالا و پایین روزانه بیت کوین یک واگرایی صعودی پنهان در شاخص قدرت نسبی (RSI) را نشان می دهد که از دسامبر 2023 شکل گرفته است.

این تحلیلگر همچنین خاطرنشان کرد که این احتمال بیشتر از روند صعودی قیمت در اوایل دوره است.

برای درک بهتر اینکه آیا بیت کوین در حال شروع صعودی است یا خیر، نگاهی به معیارهای زنجیره ای آن انداختیم. اگرچه شاخص های بازار صعودی بودند، اما نگاهی به معیارهای زنجیره بیت کوین نشان داد که احتمال یک روند صعودی در کوتاه مدت کم است.

داده های ارزهای دیجیتال نشان می دهد که سپرده های خالص بیت کوین در صرافی ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالاتر است. aSORP آن قرمز بود، یعنی سرمایه‌گذاران بیشتری بیت‌کوین را با سود می‌فروشند، و در بحبوحه بازار صعودی، این می‌تواند نشان‌دهنده یک بازار صعودی باشد. علاوه بر این، CDD باینری آن نشان می دهد که حرکات طولانی مدت دارندگان در هفت روز گذشته بالاتر از میانگین بوده است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی در حال حاضر 1.64 تریلیون دلار برآورد شده است که نسبت به روز گذشته 0.37 درصد افزایش داشته است. در حال حاضر 49.70 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که طی یک روز 0.07 درصد کاهش یافته است.
منبع:

ایسنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *