1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. ورود تارا اتوماتV2 به کانال 900…

ورود تارا اتوماتV2 به کانال 900 میلیون تومانی‌ها+ جدول قیمت

به گزارش اگزتان نیوز؛ بررسی بازار پرطرفدار ایران خودرو نشان می دهد که این بازار در روزهای اخیر دچار نوسانات قیمتی شده است و همین امر باعث شده تا خودروسازان ایرانی علاوه بر رشد طعم افت قیمت را نیز بچشند.

امروز نرخ دلار در بازار اندکی افزایش یافت و این نوسان نسبت به هفته گذشته کمتر بود. این افت تا حدودی بر هیجان بازار تاثیر داشت.

به گفته فعالان بازار خودرو، اعلام خبرهای متوالی این روزها باعث شد بازار از کنترل خارج شود و با این شرایط شاهد سردرگمی خریداران در بازار هستیم. رد فروش 120 هزار خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار از جمله اخباری است که امروز از سوی منوچهر رئوقی اعلام شد. به گفته معاون صنایع حمل و نقل وزارت صومات، متاسفانه طرح فروش 120 هزار خودرو در مراحل اولیه است و با اطلاعات ناقص به صورت قطعی ارائه شد و باعث التهاب بازار شد.

با توجه به شرایط حاکم بر بازار، امروز شاهد رشد 19 میلیونی “تارا اتومات V2” بودیم و این خودرو وارد کانال 900 میلیونی شد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت «پژو 207 دنده ای»، «هایما اس 8»، «تارا اتومات V2»، «پژو 206 دنده ای»، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» و «دنا پلاس توربو اتومات AT» بود. ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت این گزارش، در بازار امروز «پژو 206 دنده ای» 550 میلیون تومان قیمت داشت و قیمت نسبت به روز گذشته تغییری نداشت. اما «هایما اس ۸ پلاس» امروز با ۵ میلیون کاهش در بازار یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان قیمت داشت. ارزیابی بازار همچنین نشان می دهد که در بین خودروهای ایرانی، «تارا اتومات وی 2» امروز با رشد 19 میلیونی وارد کانال 900 میلیونی شد.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می دهد که در میان پرطرفدارترین های ایران خودرو امروز، «دنا پلاس 6 دنده ای توربو» 910 میلیون تومان قیمت داشت و 7 میلیون کاهش داشت، اما «دنا پلاس توربو اتوماتیک» 950 میلیون قیمت داشت. تومان با افزایش 5 میلیونی در بازار. . همچنین بررسی ها نشان می دهد امروز پژو «207 دنده ای» در بازار 700 میلیون تومان قیمت داشت و 3 میلیون کاهش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *