1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. «کوییک دنده‌ایR» به یک قدمی 400…

«کوییک دنده‌ایR» به یک قدمی 400 میلیون رسید

به گزارش اگزتان نیوز؛ ارزیابی ها نشان می دهد سایپایی ها نسبت به روز گذشته نوسان جزئی را تجربه کردند و با این شرایط توانستند جایگاه خود را در بین خودروهای داخلی حفظ کنند. از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو نرخ دلار امروز در بازار کمی افزایش یافت و این افت نسبت به هفته گذشته کمتر بود و این افت تا حدودی بر هیجان بازار تاثیر گذاشت.

بررسی بازار نشان می دهد که در بین محصولات هاچ بک EX سایپا و تیبا بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد و با افزایش 8 میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات سایپا

از بین محصولات سایپا قیمت «شاهین جی»، «تیبا باکسر اس ایکس»، «تیبا هاچ بک EX»، «کوئیک گیر آر»، «کوئیک گیر اس» و «ساینا گیر اس» ارزیابی شد.

بر اساس اطلاعات قیمت کتاب، امروز «شاهین جی» در بازار ۶۶۲ میلیون تومان قیمت داشت و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون افت داشت. اما خانواده کویک امروز در بازار بدون تغییر قیمت گذاری شد و با این شرایط «دنده کویک آر» 395 میلیون تومان و «دنده کویک اس» 400 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر، ارزیابی بازار نشان می دهد که قیمت خانواده تیبا امروز افزایش یافت و با این شرایط، «تیبا جعبه دار» امروز 380 میلیون تومان قیمت خورد و رشد 4 میلیونی را تجربه کرد و «تیبا 2 معمولی» 375 میلیون تومان و 8 میلیون افزایش قیمت داشت. داشت تحلیل بازار نیز نشان می دهد که «ساینا دنده اس» امروز 405 میلیون تومان قیمت داشت و 3 میلیون افت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *