1. صفحه اصلی
  2. »
  3. طلا و ارز
  4. »
  5. پیش بینی قیمت دلار 3 بهمن…

پیش بینی قیمت دلار 3 بهمن 1402

به گزارش میهن تجارت:


قیمت دلار در نخستین ساعات آغاز به کار روز دوشنبه بازارها کاهش یافت; اما با توجه به رشد تقاضا، برگه قیمت دلار بازگشت. کارشناسان اقتصادی بر این باورند که دلار روند صعودی دارد.به گزارش میهن تجارت، قیمت دلار در ابتدای سومین روز هفته 100 تومان کاهش یافت اما افزایش تقاضا باعث افزایش قیمت این قبض شد. روز دوشنبه دلار با 350 تومان افزایش وارد کانال بالاتر شد و با قیمت 54 هزار و 50 تومان معامله شد.

تعداد خریداران دلار و یورو در روز دوشنبه زیاد بود، در حالی که فروشندگان ارز کم و زیاد بودند. معاملات پشت خط امروز رونق داشت و با رونق بازارهای همسایه همراه بود.

کارشناسان اقتصادی بر این باورند که روند صعودی دلار با شکستن کانال 53 هزار تومانی شکل گرفت و این قبض در روزهای آینده برای فتح کانال 55 هزار تومان افزایش خواهد یافت. می گویند هرچه به ماه های پایانی سال به ویژه بهمن ماه می رویم، دست بازارساز برای کنترل بازار و مبادلات ارزی تنگ تر می شود. تحلیلگران بازارهای مالی محدوده 52 هزار تومانی را کف قیمتی دلار می دانند و معتقدند دلار تمایلی به کاهش قیمت نداشته و روند صعودی دارد.

لازم به ذکر است قیمت دلار در روز دوشنبه دوم بهمن ماه 1402 در بازارهای همجوار کاهش یافت و دلار سلیمانی با 400 تومان افزایش به 54 هزار و 620 تومان رسید. دلار هرات که در ابتدای معاملات روز دوشنبه به کانال 52 هزار تومان بازگشته بود، با 260 تومان افزایش نسبت به روز یکشنبه به قیمت 53 هزار و 460 تومان معامله شد. قیمت درهم امارات نسبت به یکشنبه 20 تومان گران شد و با قیمت 14 هزار و 870 تومان معامله شد.

گزارش های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *