1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. بازگشت کامران نجف‌زاده؛ هفت سال پیرتر!/…

بازگشت کامران نجف‌زاده؛ هفت سال پیرتر!/ این «برمودا» بی‌خطر است؟

بعد- در روزهایی که تلویزیون برگه های برنده خود را یکی پس از دیگری برای احیا روی میز می گذارد، کامران نجف زاده اجرای برنامه گفت و گو محور «برمودا» را برعهده گرفته است و سعی دارد از تیتراژ تا پرسش مهمانان از شیوه های جذاب استفاده کند. . برنامه را برای مخاطبان دیدنی کنید.

بر اساس گزارش فردا، تا پیش از این عادت داشتیم برنامه های گفت و گو محور را ببینیم و صحبت های مجری را با یک بازیگر یا چهره شناخته شده بشنویم، اما نجف زاده سعی کرده برنامه ای متفاوت و نگاه اصیل «ژورنالیستی» به مخاطب ارائه دهد. .

او مهمانان را با روایت ابتدایی برنامه معرفی می کند و در پایان شب بعد با مهمان تماس می گیرد تا از حضورش در برنامه مطمئن شود و در میانه برنامه محمود بصیری وارد می شود و با چای از آنها پذیرایی می کند.

برنامه «برمودا» هر هفته از شنبه تا دوشنبه ساعت 20:00 از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

در ادامه گزارش به گزارش میهن تجارت از برنامه برمودا و حواشی کامران نجف زاده را می خوانید.

کامران نجف زاده چگونه به روی آنتن بازگشت؟

کامران نجف زاده با چهره ای جدید به تلویزیون بازگشت. در چند روز اخیر اگر نام کامران نجف زاده را در اینترنت جستجو می کردید با این عبارت مواجه می شدید که تیتر اکثر خبرگزاری ها و سایت ها شد.

برنامه «برمودا» جدیدترین فعالیت نجف زاده پس از بازگشت به وطن است، تیزر این برنامه در اوایل آذرماه منتشر شد. تیزر نشان می داد که با چمدان از هواپیما پیاده می شود و در پایان می گوید: برگشتم، هفت سال بعد، هفت سال بزرگتر.

این اولین بار است که نجف زاده به عنوان مجری در یک برنامه تاک شو حضور دارد و قبل از پخش آن، کاشت موی او با انتشار عکس هایش در این برنامه با واکنش های زیادی مواجه شد.

برنامه «برمودا» از 9 آذرماه به تهیه کنندگی محسن نجفی سولاری و کارگردانی فواد صفریان پور روی آنتن شبکه نسیم می رود.

نجف زاده در برنامه «برمودا» سعی می کند با طرح پرسش، ناگفته هایی از زندگی مهمانانش را فاش کند.

در ابتدای برنامه فردی که قرار است مهمانش شود را معرفی می کند و سپس مقابل آنها می نشیند و برنامه را شروع می کند.

نجف زاده در اولین قسمت از برنامه میزبان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بود که در پایان از وی درخواست پرداخت یک روپیه شد و این قسمت از برنامه بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت.

همچنین اسدالله در دومین قسمت از برنامه «برمودا» به تنهایی مقابل نجف زاده نشست و از نحوه ورودش به عرصه تئاتر و سینما و همچنین از اینکه در مقطعی مجبور به سیگار فروشی شد گفت.

یکی از نکات جالب برنامه این است که وقتی نجف زاده در حال صحبت با مهمانان است، محمود بصیری با سینی چای می آید و به این ترتیب از مهمان و مجری پذیرایی می کند تا یکنواختی گفت وگو را بشکند و ریتم بهتری در گفتگو پیدا کند. برنامه

این تصویر از بصیری مخاطب را به یاد شخصیت منوچهر سلطان آبادی در سریال «بُندُن شرح» می اندازد که به دم کشیدن چای های لب کوب معروف بود.

حواشی نجف زاده; ماجرای پناهندگی چه بود؟

کامران نجف زاده پس از سال ها کار در بخش خبر صداوسیما و تهیه کنندگی برنامه پرمخاطب «صرفاً جهت اطلاع» در بخش اخبار ساعت 20:30 ابتدا به پاریس و پس از مدتی به آمریکا رفت. در واقع او در اواخر سال 2014 به عنوان نماینده رادیو به نیویورک اعزام شد و در سال های اخیر در آنجا فعالیت داشته است.

سال گذشته نجف زاده اعلام کرد که از خبرنگاری خداحافظی کرده و همین موضوع باعث شد شایعاتی مبنی بر عدم بازگشت به ایران به وجود بیاید.

همچنین در ویژه برنامه سال تحویل 1402 شبکه نسیم ضمن اشاره به اینکه از خبرنگاری خداحافظی کرده است، گفت که به زودی با برنامه ای گفت و گو محور به شبکه نسیم خواهد آمد. سخنانی باعث شد که خبر مهاجرت او به آمریکا تکذیب شود.

ابتدا قرار بود با برنامه «اتاق مخفی» به تلویزیون برگردد اما در نهایت به «برمودا» تغییر یافت که دو قسمت از آن از شبکه نسیم پخش شده است.

برنامه ای که نجف زاده سعی کرده با دیگر برنامه های گفت و گو محور متفاوت باشد و احتمالا در آینده می تواند به برنامه ای پرمخاطب تبدیل شود.

باید دید این گزارشگر سابق رادیو که ظرفیت بالایی برای تزریق نگاه ژورنالیستی و چالش برانگیز به یک برنامه گفت و گو دارد، چقدر می تواند در آینده تنور «برمودا» را گرم کند و آیا این برند مانند «Just for» اطلاعات” می تواند چنان اعتباری به دست آورد که برخی از مهمانان از حضور در آن می ترسند؟ آیا تکیه بر صندلی داغ این برنامه می تواند برای کسی خطرناک باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *