1. صفحه اصلی
  2. »
  3. فرهنگ و هنر
  4. »
  5. به گزارش میهن تجارت | روزگار…

به گزارش میهن تجارت | روزگار خوش نمایش‌خانگی

اگر تا 5 سال گذشته یکی می گفت روزی احسان علیخانی، مهران مدیری و رامبد جوان بدون دلیل منطقی راهی برای حضور در تلویزیون ندارند، شاید هیچکس باور نمی کرد، اما حالا به دلیل سیاست های غلط تلویزیونی که هوا را از افراد با تجربه و با استعداد خالی کرده است. بله، چهره های مشهور و محبوب تلویزیون دیگر راهی برای حضور در خانه های خود ندارند، اما با گسترش سینمای خانگی و فعالیت گسترده تریبون ها، شاهد حضور این چهره های محبوب در تلویزیون هستیم، هرچند رسانه و روش پخش متفاوت است

به گزارش هم میهن، احسان علیخانی تهیه کنندگی و کارگردانی فصل اول مسابقه «جوکر» ثابت کرد که می تواند موفقیت های قبلی خود را در هر رسانه ای ادامه دهد. اکنون در تدارک فصل دوم این رقابت مهیج و جذاب و نکته جالب این است که قرار است خودش اجرای این مسابقه را بر عهده بگیرد و خبری از سیامک انصاری در این فصل نیست.

مهران مدیری که در سال های اخیر توانسته بود با ساخت برنامه های «تاک شو» و «دورهمی» در تلویزیون به دوران اوج خود در ساخت برنامه های ترکیبی برگردد، پس از اختلافاتی که با مدیران تلویزیون پیدا کرد، حالا با «اسکار» وارد تئاتر شده است. ” رقابت. او با همین دغدغه همیشگی در شناخت مخاطب و جذب مخاطب توانسته برنامه بسازد و لحظات شادی را برای مردم رقم بزند.

شخصیت محبوبی چون داریوش فضیایی یا عموپورنگ که بیش از دو دهه در تلویزیون برای کودکان و نوجوانان خاطره سازی کرده بود، اکنون به دلیل تنفر از تلویزیون از مخاطبان اصلی خود که بچه های ایران بودند دور شده است. کارگردانان حالا شنیده ها حاکی از آن است که عموپورنگ به زودی با برنامه ای ترکیبی به خانه های مردم می رود تا خاطرات خوبی را برای کودکان زنده کند.

رامبد جوان که نزدیک به یک دهه با «خندوانه» به طور مستمر در تلویزیون حضور داشت، پس از اولین تجربه سریال سازی در تئاتر با سریال «مردم عادی»، حالا خبر می رسد که قرار است یک سریال کمدی در سینما بسازد. از نو. این بار تجربیات قبلی در ساختن افراد عادی و احیاناً کمبودهای گذشته می تواند به تجربه او بیفزاید. ظاهراً پلتفرم فیلمو برنامه متفاوتی برای استفاده از بودجه سینما و تلویزیون کشور دارد که در هر رسانه ای مخاطب را با خود همراه می کند. محمد بحرانی، سروش صحت، امیرمهدی جهله و بسیاری دیگر از چهره های فرهنگی، هنری و ورزشی کشور به زودی در صحنه تئاتر حضور خواهند داشت و نوروز را برای مردم تدارک می بینند.

ظرفیت های سالن ها به قدری بالا و بازار عرضه و تقاضا به قدری گسترده و منصفانه است که می توان همه هنرمندان را با هر سلیقه و خصوصیتی جذب کرد و اکنون این ظرفیت در اختیار چهره هایی است که برای مردم زحمت کشیدند. برای یک عمر، و فرصت دیدن دوباره آنها می تواند قلب هر بیننده ای را گرم کند. بردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *