1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. رهبر انقلاب: شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی…

رهبر انقلاب: شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی باید قطع شود

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از عملکرد مقامات کشورهای اسلامی در خصوص موضوع بسیار مهم غزه انتقاد کردند. در دیدار با شرکت کنندگان کنگره ۲۴ هزار شهید تهران بزرگ. : گاه مواضع و اظهارات مقامات کشورهای اسلامی اشتباه است زیرا درباره موضوعی مانند آتش بس در غزه صحبت می کنند که خارج از کنترل آنها و در دست دشمن خبیث صهیونیستی است. .

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: موضوعی که در دست مسئولان کشورهای اسلامی است، قطع شریان های حیاتی رژیم صهیونیستی است، کشورهای اسلامی باید روابط سیاسی و اقتصادی خود را با رژیم صهیونیستی قطع کنند و نه به این رژیم کمک کنید

وی خاطرنشان کرد: با وجود عملکرد نامناسب مسئولان کشورهای اسلامی و با وجود همه سختی ها همانطور که در قرآن آمده است، خداوند با مردم مؤمن است و هر کجا که خدا باشد پیروز خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: پیروزی مردم غزه قطعی است و خداوند متعال در آینده ای نه چندان دور این پیروزی را به امت اسلامی نشان خواهد داد و قلب مسلمانان به ویژه مردم فلسطین و غزه خواهد بود. خوشحال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *