1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خودرو
  4. »
  5. 3 پیشنهاد ایران خودرو برای خریداران…

3 پیشنهاد ایران خودرو برای خریداران راناپلاس جدید

3 پیشنهاد ایران خودرو برای خریداران راناپلاس جدید

به گزارش اختاز نیوز به نقل از اکو ایران، ایران خودرو از برنامه خود برای عرضه رانا پلاس ارتقا یافته خبر داد. ایران خودرو در نظر دارد این محصول جدید را در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهد.

ایران خودرو محصولات خود را در دور اول سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه کرد. این خودروساز به دلیل پر شدن ظرفیت فروش از حضور در دور دوم انصراف داد.

رانا پلاس و همچنین رانا پلاس با سقف شیشه ای از جمله محصولاتی بودند که ایران خودرو در اولین حضور خود در سامانه یکپارچه فروش خودرو پشت ویترین این سیستم قرار داد.

مدیران ایران خودرو در اواسط سال جاری پس از ناامید شدن از دریافت مجوز افزایش قیمت از شورای رقابت، مسیر دیگری را برای افزایش درآمد در پیش گرفتند.

ایران خودرو به سمت تولید محصولات جدید رفت. البته این محصولات جدید همان محصولات قدیمی این خودروساز بودند که پسوند ارتقا یافته را به نام خود یدک می کشیدند.

به عبارت دیگر، آبی های جاده خاص قصد داشتند همان محصولات قدیمی را با آپشن های جدید به بازار عرضه کنند.

رانا پلاس ارتقا یافته یکی از محصولاتی است که در فهرست هشت محصول ایران خودرو ارائه شده به شورای رقابت قرار گرفت و توانست تایید قیمت را کسب کند.

آبی های جاده مخصوص این خودروی ارتقا یافته را به عنوان خودروی جایگزین خود در اولین فروش سیستم یکپارچه رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای به ثبت نام کنندگانی که قرار بود خودروی آنها در پاییز 1402 تحویل داده شود، عرضه کردند.

در پاسخ به پیشنهاد ایران خودرو، متقاضیان با اعلام اینکه در رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای ثبت نام کرده و خواهان همان خودرو هستند، نارضایتی خود را اعلام کردند. متقاضیان رانا پلاس دلیل نارضایتی خود را افزایش قیمت کارخانه ای مدل ارتقا یافته نسبت به مدل عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش عنوان کردند.

حالا خودروهای ایران بار دیگر همین پیشنهاد را با روشی جدید به متقاضیانی که موعد تحویل خودروشان پاییز 1402 اعلام شده بود ارائه کرد.

بلوز مخصوص جاده در پیشنهاد جدید خود، رانا پلاس ارتقا یافته را برای پیش فروش با سه بازه زمانی برای تحویل به متقاضیان واجد شرایط در دسترس قرار داد.

اولین پیشنهاد تحویل رانا پلاس ارتقا یافته در خرداد 1403 است. برای متقاضیانی که قصد شرکت در این برنامه پیش فروش را دارند پیش پرداخت در نظر گرفته شده است. حدود 225 میلیون و 700 هزار تومان اعلام شده است. این مبلغ پیش پرداخت 50 درصد قیمت فعلی خودرو است.

یکی دیگر از پیشنهادات جاده آبی تحویل این محصول ارتقا یافته در تیرماه سال آینده است. پیش پرداخت اعلام شده برای تحویل در اولین ماه تابستان حدود 203 میلیون تومان است. این مبلغ 45 درصد قیمت فعلی رانا پلاس می باشد.

سومین و آخرین پیشنهاد ایران خودرو تحویل این خودروی جدید در مرداد 1403 است که متقاضیان تحویل رانا پلاس ارتقا یافته در دومین ماه تابستان باید نزدیک به 180 میلیون تومان به حساب خودروهای ایران واریز کنند.

مابقی قیمت خودرو بر اساس قیمت روز تحویل محاسبه و از خریداران اخذ خواهد شد.

خودروساز ساکن کیلومتر 14 برای هر سه پیشنهاد خود رنگ های خاصی را سفید، مشکی آبنوسی، خاکستری متالیک و آبی سرمه ای انتخاب کرده است.

آیا باید منتظر ماند و دید که متقاضیان رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای در دور جدید پینشاد ایران جایگزین خودروی مورد نظر خود با رانا پلاس ارتقا یافته را خواهند پذیرفت؟

این احتمال وجود دارد که با توجه به افزایش قیمت خودرو در بازار، این بار تعداد بیشتری از متقاضیان رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای زیر برگه توصیه نامه خودروهای ایران امضا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *