1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. انبوهی از پهپادهای راهبردی به سازمان…

انبوهی از پهپادهای راهبردی به سازمان رزم ارتش ملحق شد

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از روابط عمومی ارتش، مراسم پیوستن به جمع کثیری از هواپیماهای بدون سرنشین راهبرد رزمی، شناسایی، انهدام و راداری طراحی و تولید شده توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همکاری ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل سپاه برگزار شد. ارتش جمهوری ایران و سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح. .

در این مراسم انواع هواپیماهای بدون سرنشین چند منظوره استراتژیک ابابیل 4 و ابابیل 5 با قابلیت انجام انواع شناسایی، دیده بانی، جنگ الکترونیک، جمع آوری اطلاعات سیگنال، رزمی و همچنین هواپیماهای بدون سرنشین آرش و باور با توانایی انجام ماموریت های مخرب، دوربرد و نقطه زن و همچنین پهپاد جت کرار با توانایی انجام ماموریت های مختلف هدف، رزم و رهگیری هوایی به سازمان رزم جمهوری اسلامی پیوستند. ارتش ایران

هواپیماهای بدون سرنشین نمونه های ارتقا یافته تحویل داده شده مجهز به سیستم های محافظت از خود و ضد جنگل، ناوبری چندگانه بومی و سلاح های اشاره گر هوشمند هستند و دارای قابلیت های ویژه و به روز در استفاده ترکیبی با سایر سیستم های تسلیحاتی و عملیات مبتنی بر شبکه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *