1. صفحه اصلی
  2. »
  3. سیاست
  4. »
  5. افزایش ۱۸۰ درصدی متقاضیان رقابت های…

افزایش ۱۸۰ درصدی متقاضیان رقابت های انتخاباتی/ شرایط رقابت سالم در استان فراهم است

افزایش ۱۸۰ درصدی متقاضیان رقابت های انتخاباتی/ شرایط رقابت سالم در استان فراهم است

به گزارش خبرگزاری به گزارش میهن تجارت و به نقل از کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان، محمدرضا جننساری – سه شنبه سوم بهمن ماه – در نشست روسای نواحی و نواحی آموزش و پرورش استان ضمن تشریح عملیات های جبهه مقاومت. و حماس تصریح کرد: در این حوزه با توجه به سوالات بسیاری که در ذهن دانشجویان وجود دارد، باید واقعیت های منطقه و عملکرد محور مقاومت روشن شود.

وی ضمن اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو ادامه داد: روند انتخابات در استان تاکنون بر اساس قانون و بسیار مقتدرانه انجام شده است.

جان نشاری خاطرنشان کرد: پیش ثبت نام از داوطلبان مرحله اول فرآیند انتخابات بود و نسبت به دوره های قبل استقبال از انتخابات در این دوره 180 درصد افزایش داشت.

وی ادامه داد: در مرحله ثبت نام نهایی نسبت به انتخابات گذشته حدود 40 درصد افزایش داشتیم که نشان می دهد روند انتخابات با قدرت و شور آغاز شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: اکنون شعب اخذ رای شناسایی شده و اقدامات فنی آنها در حال تکمیل است، عوامل اجرایی نیز تقریبا مشخص هستند و مراحل ثبت نام آنها در سامانه تکمیل شده است.

جان نیشاری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری جلسات ستاد انتخابات استان تشکیل شده و این جلسات هر هفته به صورت مستمر و جدی برگزار می شود تا خللی در روند اجرای انتخابات ایجاد نشود.

وی یادآور شد: چهار راهبرد اساسی مقام معظم رهبری (امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت) در زمان برگزاری انتخابات در ذهن استان است و خود را موظف به پیروی از این راهکارهای اساسی می دانیم.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: در حوزه امنیتی از ابتدا برای تامین امنیت تلاش شده است و در روند تعریف شده نباید به روز انتخابات محدود شود و یک امن باشد. و روند امنی برای انتخابات از ابتدا تا پایان انتخابات تعریف شده است.

جان نشانی افزود: در حوزه سلامت انتخابات همه اقدامات انجام شده را به صورت شفاف و با شعار اتاق شیشه ای از طریق رسانه ها به مردم و اقشار مختلف مردم گزارش می کنیم.

وی گفت: شرایط رقابت سالم نیز در استان فراهم است.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان تصریح کرد: در بحث مشارکت تلاش می کنیم در وهله اول گرفتار عملیات روانی دشمن نشویم.

جان نشاری عملیات روانی دشمن در عرصه انتخابات را مانند فتنه سال گذشته «خودبینی اکثریت» خواند و گفت: دشمن سعی دارد این موضوع را در بین مردم گسترش دهد که هیچکس به سراغش نیاید. نظرسنجی ها بدون شک این موضوع اشتباه است و طبق نظرسنجی ها به فضل الهی با حضور همه در انتخابات مواجه خواهیم شد.

وی ضمن اشاره به برخی بیانات مقام معظم رهبری گفت: در تمام بیانات مقام معظم رهبری در چند ماه اخیر موضوع انتخابات و اهمیت مشارکت مردمی مشهود است چرا که دشمن می خواهد از این موضوع در موارد دیگر بهره برداری کند. راه ها، بنابراین ما باید بسیار هوشمندانه عمل کنیم.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: این انتخابات اولین انتخابات پس از فتنه سال گذشته است، از این رو باید با مشارکت همگان وحدت و اتحاد ملی را به جهانیان رساند که البته آموزش و پرورش می تواند در این زمینه نقش آفرینی کند. .

جان نشاری افزود: نکته بعدی این است که ما درگیر جنگ تن به تن با دشمن هستیم اما حضور مردم به عنوان مهمترین مولفه نظام جمهوری اسلامی در امور کشور ضروری است.

وی گفت: ستاد انتخابات در اداره کل آموزش و پرورش و ادارات شهرستان ها با موضوع مشارکت مردمی تشکیل شود و برای این مهم وقت بگذارند و با فعال سازی به این اصل مهم و راهبردی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است عمل کنند. ظرفیت ها

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان خاطرنشان کرد: در این راستا از ظرفیت دانش آموزان، دانشگاه فرهنگیان، خیرین مدرسه ساز، نخبگان المپیاد دانشگاهی و ورزشی، انجمن اولیا و مربیان، بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی و تشکل های قرآنی استفاده شود. که اصل مشارکت همه قوی است و در انتخابات جدیت نشان دهند.

وی گفت: علاوه بر دستاوردهای اقتصادی، هویت ایرانی اسلامی نیز باید در دهه فجر مورد تاکید قرار گیرد و قدرت نرم و قدرت سخت نظام جمهوری اسلامی برای جامعه هدف تبیین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *